Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jaro i léto ve stylové chalupě se saunou v Jizerských horách až pro 13 osob

4,7 / 5 Jizerská chalupa Jizerské hory (mapa) 6 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Mouckova

Dobry den, termin 27.-30.9. by byl volny?Dekuji Mouckova

Jizerská chalupa

Dobrý den paní Moucková!Je mi lito,ale tento termín je již obsazený.Jizerská chalupa

Adéla Studená

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na termín 24.8.2018 – 26.8.2018 pro 14 oosob. 11 dospělých a 3 děti ( 1 Rok, 1 rok, 10 let )?

Jizerská chalupa

Dobrý den paní Studená, je mi líto, ale tento termín je již obsazený.Jizerská chalupa

Michaela Rabová

Dobrý den, měla bych zájem o termín od 26.8.-29.8. Máte volno? Děkuji Rabova

Jizerská chalupa

Dobrý den paní Rabová ! Termín 26.-29.8. je zatím volný.Chcete termín rezervovat?Jizerská chalupa

Michaela Vajdíková

Dobrý den, termín 18.-.22.7 by byl volný?

Jizerská chalupa

Dobrý den paní Vajdíková ! Je mi líto, ale tento termín je již obsazený.Jizerská chalupa

Tereza Lovětínská

Dobry den, mate prosim jeste nejake volne terminy v srpnu? Pokud ano, jake? Dekuji za odpoved.

Jizerská chalupa

Dobrý den paní Lovětínská ! V srpnu máme volno od 25.8 do konce měsíce.Hezký den Jizerská chalupa

Anička Funfálkova

Dobry den, chtela bych se zeptat na volne terminy v cervnu.Dekuji.

Jizerská chalupa

Dobrý den paní Funtálková.V červnu už je volno pouze 24.-29.6.Hezký den Jizerská chalupa

Iveta Jandová

dobrý den, viděla jsem na webu vasi chalupy že máte volný termin od 28.5.18 az do 1.6. 18. kolik by stál prosím pobyt v tomto terminu na 5 nocí ,když bychom jej pořídili přes slevomat ? moc vám děkuji a ochotu , a pokud by byla cena pro nas prijatelná tak jak by bylo mozné objednat? uvadíte, že je u chaty i venkovni bazen ale neviděla jsem s ním jedinou fotografii, opravdu je bazen k dispozici ? moc díky

Jizerská chalupa

Dobrý den paní Jandová !Termín 28.-1.6. je ještě volný. Cena by byla o 2 noci více..na slevomatu je akce na 3 noci. Bazén u chaty je, ale pouze v letních měsících…tj.při­bližně koncem června, protože na konci května to většinou na koupání ještě není. Můžete mi zavolat a určitě se domluvíme. 608 370 390 .Hezký den Jizerská chalupa

Marketa

Krasny den, chtela jsem se zeptat, zda je volna chalupa v terminech 27–29 cervenec a popripade dat hned rezervacku:) a po potvrzeni terminu hned kupuji voucher. Diky

Jizerská chalupa

Dobrý den paní Markéto, je mi líto, ale tento termín je již obsazený.Hezké sobotní odpoledne Jizerská chalupa

Libuška Vondrková

Dobrý den ,
rádi bychom si zarezervovali chalupu pro vikend na mesic zari ,konkretne druhy nebo treti vikend již od ctvrtka .Je to možne ,nebo již mate obsazeno?dekuji za info

Jizerská chalupa

Dobrý den paní Vondrková! Oba víkendy jsou zatím volné.Hezký den Jizerská chalupa

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru