Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pantofle a žabky Alpine Pro pro dámy i pány

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

S.

Dobry den, jaky je postup v pripade vraceni zbozi? Vratku vyrizuji se Slevomatem nebo s prodejcem? Do jake lhuty vrací Slevomat peníze? Kdo hradí zpetne prepravne?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den S,

vrácení zboží (popř.i výměnu) vyřizujete přímo s námi, tzn. že zboží zašlete zpět na naší adresu, která je na faktuře (Pražská 82, Louny) spolu s fakturou, kam připíšete Váš požadavek na stornování objednávky. Náklady na dopravu při vrácení zboží hradíte vy. Jaká lhůta je pro vrácení peněz Vám zodpoví přímo Slevomat.

Přeji Vám hezký den. Petra

dotaz

Dobrý den, mohu se zeptat, kde jsou boty vyrobeny? Jedna se o zemi původu Čína?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
ano žabky jsou vyrobeny v Číně.

Hezký den Katka

klient

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, proč u růžových žabek Alpine pro nenabízíte velikost 37? Pokud je vyprodaná, je takový problém ji doplnit? Děkuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
žabky jsou v této velikosti jsou již bohužel vyprodané a vzhledem k tomu, že dodavatel již tyto žabky nemá, tak je nemůžeme ani doplnit.

Hezký den Katka

Jana Kozakova

dobrý den když bych využila vaši nabídky a koupila tenisky a žabky je možné sloučit dohromady za jedno poštovné?Děku­ji jana

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jano,

určitě Vám můžeme zaslat zboží z různých akcí za jedno poštovné. Tenisky a žabky z našich nabídek vložte do košíku a poté již pokračujte krok za krokem.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dulty

Dobrý den
Vybrala jsem včera plastenky z vasi nabidky nebyl tam odpočet do konce nabídky, nicméně dnes je již ukončena. Mohu se zeptat na důvod a zda budete jeste nabizet? dekuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Dulty,

kontaktujte nás prosím na emailu: objednavky@k-sporting.cz

Přeji Vám hezký den. Petra

Kudrová pavla

Dobrý den, ty žabky nemáte dámské, nebo nevyrábíte od č. 35? Děkuji za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Pavlo,

dámská obuv začíná na EUR 36. Dámské žabky máme typ: G, H, J, K a unisex L.

Přeji Vám hezký den. Petra

Kateřina Novotná

Dobrý den, chci se zeptat, pánskou velikost 40 vůbec nenabízíte? Nebo se dá předpokládat, že jsou boty spíše menší? Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
pánské modely se vyrábí až od velikosti 41. Velikosti odpovídají uvedené velikostní tabulce.

Hezký den Katka

Kamila Sýkorová

Dobrý den, mohu poprosit o velikostní tabulku? Zajímají mě konkrétně růžové žabky Alpine Pro J. Obvykle mám vel. 38. Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Kamčo,

zasílám odkaz na velikostní tabulku: https://www.ksporting.cz/images/Tabulky_velikosti/alpine_boty.jpg

Přeji Vám hezký den. Petra

Helena

Dobrý den.
Přimlouvám se k Zásilkovně. Několikrát jsem od vás objednávala, vždy přes ni. Ještě na podzim jste ji měli v nabídce i přes Slevomat. Helena

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, děkujeme za podnět do budoucna :) Pěkný den, Tibor

Eva Jandová

Dobrý den,
bylo by možné napsat mi stélku žabek fialových ve velikosti 36?
Děkuji moc.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Evo,

délka stélky u velikosti 36 je 22 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Markus

Dobrý den, proč nabízíte zde jen dopravu česká pošta – to je katastrofa sama o sobě a DPD, když na vašich stránkách máte v dopravě i zásilkovnu, což je pro zákazníka mnohem lepší.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Markusi,

doručení Zásilkovnou nabízíme pouze u objednávek přímo na našem eshopu, zde na Slevomatu bohužel ne.

Přeji Vám hezký den. Petra

Markus

Škoda, přicházíte o zákazníky. Přes tyto dopravce plno lidí neobjedná, nákup se jim prostě nevyplatí, kdo by chtěl trávit hodinu až 2 na poště, než mu vydají zboží.Já tedy ne.

Soňa

Co to je prosím vás za slevu 50 kč když doprava je 90,– :D

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
sleva je uvedena z prodejní ceny, doprava je účtována zvlášť. Pokud by jste chtěla využít dopravu zdarma, platí pro objednávky nad 2000 Kč, je možné spojit objednávku zboží i z různých aktuálních akcí.
Hezký den Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru