Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jaro v Aqualandu Moravia: celý den v bazénech i sirná lázeň nebo 7D kino

4,7 / 5 Aqualand Moravia Pasohlávky  (mapa) 8 887 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Jana

Dobry den, koupila jsem vouchry a platí do 26.4. MohuMohu požádat o prodloužení či vrácení či výměnu. Pro nemoc to nestihne užít…

Slevomat.cz

Hezký den, Jano, děkujeme za Váš dotaz. Abych Vám mohla odpovědět, budu potřebovat ještě nějaké údaje, o které jsem Vám napsala na uvedený email. Mrkněte tam prosím a mrkneme se na to, co se dá dělat :)) Hezkou neděli, Lucka

Alex

Hello! Are the outdoor toboggans and slides open this weekend? Also, what tipe of indoor toboggans and slides do you have?

Aqualand Moravia

Hello! Our outdoor tobogans will be open on 16th of June. We have indoor tobogans and slides, all informations are here: http://www.aqualand-moravia.cz/en/attractions

Verunka Holková

Dobry den,pred tydnem jsem si koupila dva vouchery – jeden v darkovem baleni.. darkove baleni uz mi prislo,ale obycejny voucher jeste ne. Nevim,jestli se nekde stala chyba nebo mam jeste cekat :-) dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Verunko, napište nám prosím e-mail na vip.podpora@slevomat.cz s informací s kódem voucheru, který Vám přišel a e-mail, ze kterého jste objednávala pro dohlední :) Situaci prověříme. Pěkný den, Tibor

Jan

Dobrý den, je možné objednávku s platbou převodem případně ještě zrušit před zaplacením? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Jane, děkuji za Váš dotaz. :) Odpověď je ano, objednávku můžete před zaplacením zrušit. :)

Hezký večer, Jakub

Tomáš Rybář

Dobrý den, chci se optat jestli koupím voucher za 299 Kč jestli je v ceně i vstup do saun.
Děkuji.

Aqualand Moravia

Dobrý den, vstup v ceně není ale lze přikoupit na místě za 189 korun. :)

Okenka zdenek

Jakjeto s platbou u držitelů průkazu ztz/p

Okenka Zdenek

Omlouvám se ten průkazje ztp/p

Aqualand Moravia

Dobrý den, tato cena je jednotná pro všechny návštěvníky, nelze kombinovat se slevou ztp/p.

Agnieszka

Dobrý den, za jak dlouho, při platbě kartou, obdržím vstupenky na email?

Aqualand Moravia

Dobrý den, prakticky ihned. :)

Sedláček Stanislav

Dobrý den. Jen se chci zeptat jestli je možné prodloužit Woucher .Mám po operaci kolene.Končí mi 24.4. 2018.S pozdravem Sedláček.

Slevomat.cz

Dobrý den, Stanislave, bohužel prodloužení voucheru není možné. V případě, že voucher nevyužijete můžete požádat o refundaci, kdy Vám hodnotu voucheru připíšeme na Váš účet v kreditech, které poté můžete využít na cokoliv. Přeji ať se Vám po operaci daří co nejlépe. Pěkný den, Tibor

Jan Polášek

dobrý den, kdy otevíráte kompletní venkovní areál?

Aqualand Moravia

Dobrý den, pokud tomu dovolí počasí, tak v sobotu 16. června. :)

Frišová

Jaka je platnost voucheru?
Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, platnost voucheru je do 29. června.

Radek hegr

Dobrý den kde najdu slevi na prázdniny červenec a srpen dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Radku, tato akce je stanovena do 29. 6. 2018. O případných dalších slevách na prázdniny informace nemáme. Můžete si nastavit na upozornění na nové akce podniku a poté o žádnou další nepřijdete. Pěkný den, Tibor

kvetoslav burian

dobry den,zakoupil jsem si voucher na 6 vstupu.ale navstevu planuji 3krat pro 2 osoby .vytisklo me to jeden voucher s kodem.na pokladne me to budou odpocitat nebo je to spatne?
dekuji za odpoved

Aqualand Moravia

Dobrý den, bude třeba předložit 6 různých kódů, pokud máte jen jeden kód, kontaktujte prosím zákaznické centrum Slevomatu, děkuji.

Jaroslav Kábele

Za kolik mohu přikoupit vstup do wellnes na 150 min. pro seniora se senior pasem?
Děkuji.

Aqualand Moravia

Dobrý den, cena za přestup do wellness za jednorázový vstup na 150 minut je 189 korun.

Hanka

Dobrý de
které bazény jsou aktuálně k dispozici?

Aqualand Moravia

Dobrý den, aktuální stav naleznete zde: http://www.aqualand-moravia.cz/bazeny

Lucie

Dobry den. Na strankach mate ze do 150 cm je vstupne 249 pro deti. Takze tady vstupenku nemusim kupovat ale muzu az na miste?

Aqualand Moravia

Dobrý den, samozřejmě záleží, co je pro vás nejvýhodnější. Zde na Slevomatu nabízíme kombinaci vstupenek i se vstupenkou do kina či dezertem v kavárně. :-)

Kittlova Edita

Dobrý den, máte svozy na vlak i o svátcích děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, naše AquaTaxi bude jezdit i o státních svátcích 1. a 8. května! :)

Jaroslava Navrátilová

dobry den takze dite tri a pul roku musi uz platit vstup dekuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, děti do 100 cm máme zdarma, ostatní již platí vstupné.

Lucie

Dobrý den,
včera jsem si zakoupila dva vouchery a nedošly mi na email, jak mám situaci řešit? Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, vidím, že jsme Vám voucher posílali 7.4.2018. Zaslal jsem Vám ho ještě jednou. Zkuste se podívat taky do složek Hromadné a Spam, kam občas e-mail s voucherem zapadne. Najdete ho také ve svém účtu u Slevomatu v sekci Mé nákupy. Pěkný den, Tibor

Libuše Štiborová

chtěla bych uplatnit kredity a nemůžu najít kolonku,kde kredity připsat.děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Libuše, kredity uplatníte při platbě. Právě pod slovíčkem Platba je políčko uplatnit kredity a to zaškrtnete. Krásný den, Jana

Milada

dobrý den ,A kdo nemá auto, tak po vykoupání půje do Brna pěšky. Co takhle udělat něco s dopravou ?

Aqualand Moravia

Dobrý den, spousta našich návštěvníků autem nejezdí, využívají služeb hromadné dopravy, o víkendu máme bezplatnou dopravu do Vranovic na vlakové spoje.

Štěpánka Petříková

Dobrý den, včera večer 5. 4. 2018 jsem objednala a zaplatila kartou 3 vouchery. Domnívala jsem se, že mi budou zaslány na mail, který jsem uvedla a dosud se tak nestalo. Nak mám postupovat, abych vouchery získala? Děkuji, Štěpánka

Slevomat.cz

Dobrý den, Štěpánko, vidím, že jsme Vám vouchery posílali 5.4. Posílám Vám je ještě jednou. Zkuste se podívat také do složky Spam nebo Hromadné, kam se někdy voucher zatoulá :) Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den, Tibor

Soňa Lukšová

dobrý den, jak je to se samotnou vstupenkou,… tu si vytisknu, bude tam kod a v Pasohlávkách projdu přes scaner, nebo musím i tak vystát frontu na pokladně, bych dostala plnohodnotnou vstupenku?

Aqualand Moravia

Vstupenku musíte vyměnit za čipový náramek, takže prvně prosím na pokladnu a posléze přes turnikety. :-)

Michael Taylor

dobry den. Jsem platinovy zakaznik a u teto objednavky nejdou vyuzit kredity, ikdyz pisete, ze je muzu vyuzit.u.ktere­koliv.objednav­ky..je.to nejaka.chyba?

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaely, pokud mluvíte o kreditech, které máte z truhly pokladů, tak ty můžete využít pouze na určité kategorie. Více informací ohledně Vašich kreditů naleznete na: https://www.slevomat.cz/ucet/kredity Krásný den, Jana

Ca

Dobry den, jak dlouhe jsou filmy?

Aqualand Moravia

Dobrý den, filmy jsou dlouhé 5–8 minut.

Markéta

Dobry den, mam koupenou vstupenku na Euro bike fest v kvetnu t.r. v ramci ktere je mozno vyuzit vstupu 1+1 do vaseho aquaparku. Kdy je mozno teto akce vyuzit?

Aqualand Moravia

Dobrý den, nabídka zde na Slevomatu je platná do 29. 6., avšak nelze kombinovat s žádnou jinou slevou či akcí, ani tedy s 1+1 poukazem.

Michael

Dobrý den,jak dlouho bude platit stávající slevová nabídka. Den či týden nebo do vyprodání ? Ještě nevím jestli se do Brna vypravíme. A otázka na kino. Jak se tam dostanu. Musím odejít z aquaparku a případně se zase vrátit?

Aqualand Moravia

Dobrý den, každá varianta má k dispozici omezené množství voucherů, které bude uvolněno do prodeje, doporučuji tedy hlavně nezaváhat! :) Jinak kino se nachází před turnikety do aquaparku, můžete jej tedy navštívit před vstupem a nebo po odchodu. V průběhu koupení nelze areál opouštět a posléze se do něj vracet. Kino je v provozu od 12:00 do 20:45, kdy se promítá poslední film.

Jana Macková

Dobrý den, může sirnou termální lázeň využít i 8 leté dítě? Je případně možné současné využití pro 3 osoby? Děkuji.

Aqualand Moravia

Dobrý den, sirnou koupel doporučujeme pro děti od 15 let vzhledem k vysoké teplotě vody. Máme k dispozici 2 vany, není tedy možné využití pro 3 osoby současně. :(

Petr Vavrouš

Dobrý den,
pokud je stejná cena pro dospělého a dítě, 349 Kč na vstup so, ne a svátky a jsme 2 dospělí a 2 děti – tak celkem 1 396 Kč. Na stránkách Aqualandu Moravia je rodinný vstup 1 299 Kč. Takže zde uvedená nabídka zajímavou dle mého soudu není. Nebo uvádím něco chybně? Děkuji.

Aqualand Moravia

Dobrý den, vstup pro rodinu za 1299 je pro 2 dospělé osoby a 1 dítě. Navíc bez dezertu či kina. :-)

Vladimír Mach

Dobrý den. Jak je to s Forum Romanum (bezplavková zóna)? Kdysi tady byly nabídky včetně této možnosti. Děkuji za odpověď

Aqualand Moravia

Dobrý den, wellness si můžete dokoupit na místě za 189 Kč za jednorázový přechod do zóny wellness na 150 minut.

Libuše Štiborová

mohu uplatnit slevu pro 2 seniory 2 studenty a dítě do 150cm. nebo cena slevového kuponu je pro všechny stejná

Aqualand Moravia

Dobrý den, cena je pro všechny stejná.

Květa

Hezký den, neplánujete celodenní vstup + SPA??

Aqualand Moravia

Dobrý den, SPA si můžete přikoupit na místě. :-)

alois fiala

Uved'te způsob platby, pokud nemám internetbenking-možnosti: Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, platbu můžete provést těmito způsoby: platební kartou online, platba peněženkou Masterpass, hotově na pobočce Moneta, bankovním převodem, pomocí služby Twisto nebo na pobočce Slevomatu platební kartou na adrese: Butterfly – přízemí, budova B, Pernerova 691/42, Praha 8 – Karlín , Po–Pá 10–18. Pěkný den, Tibor

Radka Procházková

Dobrý den,mohu po zakoupení více voucherů požádat o vystavení daňového dokladu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, po zakoupení najdete daňový doklad ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den, Tibor

Hana Dohnalová

Dobrý den, voucher platí již od zakoupení, tedy i v dubnu?

Aqualand Moravia

Dobrý den, voucher platí ihned a můžete ho tedy uplatnit už i dnes. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru