Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Tryskový čistič oken s funkcí ručního vysavače TEESA

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Václav

Dobrý den, nenašel jsem u výrobku návod v češtině. Můžete poslat mejlem v pdf? Diky

CULTstore

Dobrý den omlouváme se , že návod není v českém jazyce , ale je tam ve slovenském jazyce, kdyby to byl pro Vás problém je možné návod přeložit . Pokud by Vám nevyhovoval ve slovenštině na stránce 37 až 44 zašlete obratem info. Děkuji za dotaz a přeji hezký den.

julda

Proč u vašich objednávek nelze platit na uložence nebo přímo dopravci PPL.Objednaval jsem již vice věci na internetu ale s takovym zpusobem platby jsem se nesetkal.Kartu nemám,běhat platit na MONETU a platit dopředu a čekat jestli něco přijde nebo ne?

Slevomat.cz

Dobrý den, co vyhovuje jednomu klientovi, nemusí vyhovovat druhému. V současné době je doprava nastavena tímto způsobem, který je uveden u nabídky. Děkujeme Vám však za podnět pro případnou inspiraci do budoucna. Pěkný den

Míla

Dobrý den , zajímalo by mě jak se dobíjí?

CULTstore

Dobrý den nabíjí se přes adaptér : Napájení: vstup: AC 100 ~ 240 V; 50/60 Hz; výstup: DC 5 V / 1 A .Baterie: 3,7 V; 2000 mAh.Doba nabíjení baterie: až 3 hodiny.Trvalý provoz na baterii: až 40 minut . Děkuji a přeji hezký den Emgeton Technology.

Jana

Dobrý den, na internetu jsem našla stejný výrobek za cenu 984,– Kč (vč. DPH). Kde je tedy ta sleva?

CULTstore

Dobrý den, doporučená MOC 1199,– pravděpodobně se nejedná o stejný výrobek. Pěkný den Emgeton Technology

Jindřiška Svojanovská

Dobrý den,
ptám se na cenu poštovného při objednání vysavače na okna , čistič oken a soptící
tchýně
Děkuji za odpověd

CULTstore

Dobrý den cena přepravní spol. PPL 99kč , zásilkovna a uloženka 59kč. Děkuji za dotaz a přeji pěkný den , s pozdravem Emgeton Technology.

Petra Šťastná

Chybí mně jedna důležitá informace o produktu. Jaká je jeho váha?

CULTstore

Dobrý den Hmotnost: 0,78 kg,Rozměry: 12,5 × 28 × 3­3,8 cm. Děkuji za dotaz a přeji hezký den Emgeto Technology.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru