Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jednodenní in-line camp pro děti od 6 do 12 let

4,7 / 5 Inline škola Inlineškola.cz (mapa) 52 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Daniela Vejvodová

Dobrý den, v pátek 1.6. jsem koupila voucher, peníze se mi ihned po platbě odečetli, ale nic na email ještě nepřišlo. Je vše v pořádku? Děkuji za odpověď, Vejvodová.

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, voucher jsem Vám poslal ještě jednou. Podívejte se také do složky Spam a nebo Hromadné, kam občas e-mail zapadne. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Jana

Dobrý den, dceři je 12,5 let, ale stále spíš tíhne k dětskému řádění :-) Je možné ji rezervovat kurz? Pražačku máme za rohem. Inline trénink na Spartě je trochu z ruky a chtěla by být s dětmi delší dobu.

Inline škola pohyb s radostí

Dobrý den,

děkuji za dotaz. Ano, šlo by to určitě. Jen termín na Pražačce je aktuálně již obsazený, ale máme campy každý víkend.

S pozdravem

Vojtěch Škop

lenka

Dobrý den,

dotazovala jsem se již 21.3. a stále se mi nedostalo odpovědi.

Dcera by ráda na Váš jednodenní camp. Je však celiak a nesmí lepek. Je možné zajistit stravu bez lepku?? Popř. se domluvit jinak??

Předem děkuji za odpověď

Inline škola pohyb s radostí

Dobrý den, omlouvám se. Můžete dát dceři stravu s sebou. Občas je možné se domluvit v restauraci kam chodíme na jídlo, ale není to ve všech lokalitách.

S pozdravem

V. Škop

Jana

dobrý den dceři bude teprve v červnu pět existuje nějaký kurs pro menší nebo mohla by jít sem děkuji moc

Inline škola pohyb s radostí

Dobrý den,
možná bychom ze začátku doporučili individuální výuku a poté jednodenní camp.

 VŠ

lenka

Dobrý den,

dcera je celiak. Je možné aby se zůčastnila? Popř. jak se stravou??

 Děkuji

Kateřina Křečková

Dobrý den, ráda bych přihlásila syna 6 let na 28.4.2018 na Háje. Syn na bruslích stál jednou. Bude to problém? Můžu jej přihlásit? Děkuji Křečková

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, určitě můžete syna přihlásit. Není problém, vše se naučí :) krásný den

Kottová

Dobrý den, trénink asi není vhodný pro začátečníky, viďte? Doporučili byste mi případně, kam dát dceru, aby se naučila alespoň základy?
Děkuji
Kottová

Inline škola pohyb s radostí

Dobrý den,

je možné i pro začátečníky. Nicméně bych doporučil také individuální výuku, případně pravidelný kroužek.

Děkuji

V. Škop

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru