Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vzhůru do oblak: 20minutový let nad Plzní a okolím

4,8 / 5 Dárkové lety Plzeň  (mapa) 67 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Lubo

Dobry den.
Když zakoupim 2 vouchery pro mne a dceru (8 let), platí se ještě nějeké další poplatky?
Ďekuji za odpověď

Dárkové lety

Dobrý den, každý voucher je pro jednu osobu na 20min vyhlídkový let. Žádné další skryté poplatky. Přejeme Vám pěkný den, WWW.DARKOVELETY.CZ

R.

Dobrý den, pokud zakoupím 3 ks voucherů, bude mít tedy jeden z nas možnost politování , v popisu akce jsem se docetla že je to za příplatek. Ten je tedy prosim v jake ceně ? Děkuji

Dárkové lety

Dobrý den, při zakoupení 3ks voucherů má jeden z cestujících automaticky možnost vyzkoušet si řízení letadla bez dalších doplatků. Je to dáno zejména tím, že pokud letadlo obsadíme třemi sobě neznámými lidmi, nebylo by fér jednomu toto umožnit a zbylým dvěma ne Proto jsme přistoupili k tomu, tuto výhodu poskytnout jen při zakoupení 3 voucherů, tedy jedné skupině, která si mezi sebou svobodně zvolí toho vyvoleného :-). Přejeme Vám pěkný den! WWW.DARKOVELETY.CZ

Marie

Dobrý den, chci se zeptat, zda když zakoupím pouze jeden voucher, tak je možné, aby letěl pouze manžel s pilotem a zkusil si tedy i letadlo pilotovat (protože o to mi především jde) a nebo se čeká na plnou obsazenost letadla a poté je až možné vzlétnout? Koupila bych právě hlavně jako dárek. Děkuji za odpověď.

Dárkové lety

Dobrý den, vyzkoušet si řízení letadla je umožněno pouze při zakoupení 3ks voucherů, viz popis akce. Přejeme Vám pěkný den. WWW.DARKOVELETY.CZ

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru