Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Báječný relax v lázeňském Sárváru: 4* hotel, wellness a polopenze

4,7 / 5 Hotel Bassiana**** Sárvár - Maďarsko (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Draxler Petr

Dobrý den, nebylo by náhodou volné ubytování s polopenzí a vstupem do termálů pro dvě osoby na 2–3 noci v termínu od 25.7. 2018 ? Děkuji za info Draxler

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Petře,

bohužel, Vámi požadovaný termín není v hotelu volný. Pokud ale do vyhledávání v nabídkách na cestování zadáte rovnou svůj požadovaný termín, vyjedou Vám nabídky, které volno mají =)

Přeji krásný den,
 Adéla

Veronika

Dobrý den,
měla bych zájem o tuto nabídku, jen se chci zeptat :zaměstnavatel nám hradí do určité částky pobyt,dovolenou,no a má otázka je zda je možné fakturu za ubytování napsat na mého zaměstavatele s tím, že by tam bylo i uvedeno mé jméno(zaměstnanec), nevím zda mám kontaktovat Vás, jelikož u Vás si zakoupím voucher, nebo zmíňěný hotel.
Děkuji za odpověď s pozdravem

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko,

fakturu jako takovou je nutné žádat přímo od prodejce, tedy od Hotelu Bassiana. Jedině ti Vám ji mohou vystavit, my ze strany zprostředkovatele na to bohužel nemáme právo. Vouchery na tuto nabídku jsou vždy na konkrétní termín, dají se platit pouze kartou online ihned, nejlepším řešením by tedy bylo, aby za Vás Váš zaměstnavatel voucher uhradil ihned za Vás, pokud je to možné a pak si od hotelu vyžádal fakturu.

Pokud bychom mohli pomoci, určitě nám prosím napište na podpora@slevomat.cz

Přeji krásný den,

 Adéla

Tomáš Trusinski

Dobrý den, lze zakoupit dva pobyty po sobě následující? Konkrétně mám na mysli termín 9,10,11 a 11,12,13 srpen a to pro 2 × 2 osoby. Nějak mi to nejde zadat. Děkuji za pomoc a přeji pěkný den!

Slevomat.cz

Dobrý de, Tomáši,

tuto možnost zde bohužel nemáme. Navazující termín je už bohužel vyprodaný :(

 Adéla

Alena Kužmová

Dobrý den, rádi bychom zakoupili pobyt ve Sarvaru jako dárek, ale chceme obdarované dopřát luxus vlastního výběru termínu nástupu, lze prosím nějak zakoupit tento pobyt, ale taak, aby si termín obdarovaná zvolila až posléze? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den paní Aleno,

u této nabídky bohužel nabízíme pouze vouchery na konkrétní termín, otevřené voucher, kde by si obdarovaný mohl vybrat termín sám bohužel nikoli =(

Děkujeme za pochopení,

 Adéla

Milan Sýkora

Je mi to jasné, to jsem zkoušel, ale nejde mi zadat 1.a 2.9. znamená to, že je to už obsazené. Buďte tak laskavá a vyzkoušejte si, že to nejde !!! Jak mám asi tak zadat termín od 30.8. – 2.9.2018 když to terminál neumožňuje !!! Jinak bych se vás opravdu neptal…

Slevomat.cz

Dobrý den pane Milane,

termín od 29.8.-31.8. je stále volný. Od 30.8. – 1.9. je bohužel již obsazeno. Víkend 1.-2.9. je bohužel celý obsazen.

Hezký den,

 Adéla

Milan Sýkora

Umm, o dětech nepadlo ani slovo… Ptal jsem se jak zadat termín od 29. nebo až 30.8 do 2.9.2018 když to tabulka nenabízí??? a chtěli bychom tam v tomto termínu být??? Jsme jen dva dospělí. Díky Milan

Slevomat.cz

Dobrý den pane Milane,

psal jste 2+2, tak jsem myslela, že myslíte 2 dospělé a dvě děti =) Vámi požadované termíny jsou volné v druhé variantě s názvem „Červen, červenec, srpen“, zářijový termín pak ve variantě „Duben, květen, září, říjen“.

Přeji hezký den

 Adéla

Milan Sýkora

Dobrý den, velice mě zaujal tento pobyt v Sárváru. Měl bych, ale zvláštní prosbu ohledně termínu nástup od 29. nebo až 30.8 do 2.9.2018 Nejde mi to zadat ani kombinací ani 2+2 jak to provézt? Díky za urychlenou odpověď Milan

Slevomat.cz

Dobrý den pane Milane,

děkujeme za dotaz. V termínech, které jste si vybral, jsou volné podle variant v nabídce (ty jsou rozděleny podle ceny na letní sezonu a mimo sezonu) . Pokud budete chtít cestovat s dětmi, je možné domluvit se přímo s hotelem, zda ve Vámi vybraný termín mají volné pokoje s možností přistýlky. Stačí je před nákupem kontaktovat a zeptat se na možnosti přistýlek ve vybraném termínu.

Přeji hezký den

 Adéla

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru