Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nejlepší dílo belgických mistrů: Originální čokoládové truffles

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Miroslava Konrádová

Dobrý den, chtěla jsem si objednat a využít slevu 100 kreditů, ale poštovné je neúměrné ceně, takže radši nechám propadnout.

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslavo, poštovné je bohužel vždy stanoveno přepravcem. Děkujeme za pochopení. Pěkný den, Tibor

Eva

Dobrý den, chtěla jsem koupit 3 balení, ale nelze zaškrtnout možnost osobního odběru v Praze, pouze zpoplatněnou zásilkovnu/PPL, proč? To se mi nevyplatí a můžu jít rovnou do obchodu a koupit čokoládu v akci… Mohla by být tato možnost přidána? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, v rámci této akce jsou podmínky nastaveny na zásilkové služby. Nicméně děkujeme za podnět do budoucna :) Pěkný den, Tibor

Helena Buchtova

Chtěla jsem si objednat 2 balení pralinek, na které mohu použít svých 100 kreditů. Po přihlášení se mi ale neobjevuje řádek k jejich uplatnění. Co mám dělat? Helena Buchtová

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, kredity lze využít u objednávky nad 150 Kč, počítáte s tím při nákupu? :) Hezký den, Tibor

Miro Tiro

Dobrý den, je mi jasné, že osobní odběr byl zátěží pro provozovnu, ale zásilkovna i PPL se nevyplatí zas pro klienty…

Belgické čokolády

Dobrý den, osobní odběr je možný přes e-shop, na Slevomatu je to v současnosti pro nás ztráta – máme to zde jako možnost představit lidem svoje produkty, nejsou to výprodeje, snad to pochopíte, že pouze z objednávek ze Slevomatu dovoz do ČR zastavíme, pokud nebudeme mít podporu i přímými objednávkami na www.BelgickeCokolady.cz. Nicméně intenzivně hledáme řešení i pro osobní odběr našich nabídek na Slevomatu, pokud byste znal někoho, kdo by uvítal brigádu, prosím nechť se ozve na info@belgickecokolady.cz. Přeji vám překrásné Velikonoce i další dny. Dušan Swalens

Veronika Tomášková

Dobrý den,
bylo by možné po domluvě chtít to balení 10×, ale namixovat to, ne pouze 10× stejná příchuť, ale různé? Děkuji.

Belgické čokolády

Dobrý den, bohužel akce je nastavena jak je uvedeno, možné namixovat to je pouze na e-shopu www.BelgickeCokolady.cz. Děkujeme za pochopení.

Veverka Pytlačka

Dobrý den,u pomerančové varianty máte datum trvanlivosti do 1/2018.To asi nebude správné datum?Chtěla jsem využít kredity od Slevomatu,takže jsem objednala.Ale cena s dopravou do zásilkovny není nijak zajímavá.Škoda,že je zrušen osobní odběr.Určitě bych si při vyzvednutí na prodejně zakoupila i další zboží.Ani tak se vám osobní odběr nevyplatí?

Belgické čokolády

Dobrý den, datum je skutečně překlep, napravíme. Jste jedna z mála co by si zakoupila další zboží, nicméně zkuste si nasimulovat nákup na e-shopu a uvidíte, jestli množstevní slevy by nebyly pro vás zajímavé. Děkujeme za přízeň a přejeme překrásné dny…

Mili

Dobrý den,
pokud není možný osobní odběr v Černé ulici, je sleva úplně bezpředmětná, pokud si koupím 1 výrobek, tak zaplacená částka vychází dráž než cena výrobku před slevou…Dříve byl osobní odběr zdarma, pak byl zpoplatněn, ale stále to ještě bylo výhodné, ale teď? Cena za odběr ve srovnání s cenou výrobku je neúměrná. Škoda…

Belgické čokolády

Dobrý den, v Praze jsme osobní odběr dotovali i přes mírný poplatek a pokud nebyly objednávky přes e-shop, šlo to i do ztrát pro nás, řešení hledáme a rádi opět nabídneme při zachování výhodnosti pro vás.

Jaroslav

Dobry den, nevidím odpovědi na předchozí dotazy, tak proto svým dotazem opakuji: je možný osobní odběr v Praze 1? Děkuji.

Belgické čokolády

Dobrý den,

bohužel v současné době přes Slevomat jen Zásilkovna či PPL, osobní odběr je možný po předešlé domluvě při objednávkách přes e-shop.

Libuše

Přeji dobrý den.
A je možný také osobní odběr ve Zlíně v kavárně Gulliver, jako posledně?

Belgické čokolády

Dobrý den,bohužel v současné době přes Slevomat jen Zásilkovna či PPL, osobní odběr ve Zlíně je možný po předešlé domluvě při objednávkách přes e-shop.

Bara

Dobry den, je mozny, tak jako minule, osobni odber v Cerne ul. na Praze 1?
Dekuji.

Belgické čokolády

Dobrý den, bohužel v současné době přes Slevomat jen Zásilkovna či PPL, osobní odběr je možný po předešlé domluvě při objednávkách přes e-shop www.BelgickeCokolady.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru