Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Sami nebo ve dvou do Divadla v Dlouhé – 40% sleva na vybrané představení

4,8 / 5 Divadlo v Dlouhé Praha - Staré Město  (mapa) 98 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Ogi

je možné uplatnit poukaz i pro objednávku online a platbu na účet?

Divadlo v Dlouhé

Dobrý den, to bohužel možné není. Voucher lze uplatnit pouze v pokladně a je nutné jej vytisknout.
Obchodní oddělení Divadla v Dlouhé

Parviz Beizaie

Dobrý den,
je možné na jeden voucher zakoupit se slevou po jedné vstupence na dvě různá představení?
Děkuji.

Divadlo v Dlouhé

Dobrý den, tentokrát to možné je.
Obchodní oddělení Divadla v Dlouhé

Šárka

Dobrý den, chci se zeptat, za jak dlouho obdržím voucher? Platbu jsem provedla včera. Vstupenky na představení jsem si zarezervovala, ale vzhledem k tomu, že je musím vyzvednout do 4.4. a namíchaly se tam Velikonoce, nemám moc času na jejich vyzvednutí, resp. bych je potřebovala vyzvednout nejlépe zítra. Potřebuji však k tomu výše uvedený voucher.
Děkuji za odpověď.

Divadlo v Dlouhé

Dobrý den, ze strany divadla Vám s tímto problémem bohužel nemůžeme pomoci. Obraťte se, prosím, na zákaznickou podporu Slevomatu (222 745 354).
Obchodní oddělení Divadla v Dlouhé

Pavel

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat kdy budete mít program na červen?
 Děkuji

Divadlo v Dlouhé

Dobrý den, spuštění předprodeje na červen je plánováno na 23.4. Program by se měl objevit na webových stránkách v Aktualitách v drobném předstihu (cca 2 dny) před zahájením předprodeje.
Obchodní oddělení Divadla v Dlouhé

Marie Tomsová

prosím Vás, co to znamená „až na 2 vstupenky“ ? Když mám 2 vouchery, můžu koupit se slevou 4 vstupenky?dě­kuji mt

Divadlo v Dlouhé

Dobrý den,
na jeden voucher můžete se slevou zakoupit dvě vstupenky. Máte-li vouchery dva, můžete se slevou koupit čtyři vstupenky.
Těšíme se na vás.
Obchodní oddělení Divadla v Dlouhé

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru