Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Dovolená v Hinterglemmu: polopenze, děti do 9,99 let zdarma a Joker Card

3,6 / 5 Hotel Pinzgauerhof*** Alpy - Rakousko (mapa) 16 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Roman Schubert

Dobrý den,
je možné v týdnu 14.5–19.5.2018 dostat pokoj pro 1osobu, rád bych na kolo.Velice nerad bych platil „sankcí“ za neobsazené druhé lůžko.
Děkuji předem za odpověď
 Roman

Hotel Pinzgauerhof***

Vážený pane Schuberte,
nabídka je v akci až od června viz ceny a termíny. V případě, že byste měl zájem o některý z termínů v černu, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. děkuji Monika

Veronika Pěkná

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda byste měli volný dvoulůžkový pokoj na pět nocí (šestidenní voucher) v termínu mezi 23.6.-1.7.2018?

Moc děkuji.
S pozdravem
Veronika Pěkná

Hotel Pinzgauerhof***

Vážená paní Pěkná,
ano, v uvedeném termínu bych volno měla. V případě zájmu o rezervaci mě neváhejte kontaktovat na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Gabriela

Dobrý den, kolik stojí parkování na den v parkovacím domě? Děkuji

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den,
odkaz máte přímo v nabídce: http://www.saalbach.or.at/fileadmin/user_upload/gemeinde_saalbach/Downloads/Einrichtungen/PG_Reiterkogel_Jahrestarife_17-18.pdf
Neuvedla jste přesný počet nocí, tak Vám musím takto odpovědět. V případě zájmu o upřesnění nebo v případě jakýchkoliv dotazů mi napište na mail monika@sky-tours.cz, kde jsem téměř pořád k dispozici. Pěkný den Monika

Martina Cimpelová

Dobrý den,
měla bych zájem o poukaz pro 2 dospělé osoby + 2 děti v termínu od 8.7. do 11. 7. Je ještě volno? A cena je pak tedy 8.000,– za celou rodinu včetně polopenze pro všechny? Děkuji Martina

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, před zaplacením voucheru si nejdříve písemně ověřte dostupnost termínu a rezervujte vybraný pokoj na monika@sky-tours.cz (po písemném potvrzení můžete zakoupit vouchery). Pěkný den, Tibor

Hotel Pinzgauerhof***

Vážená paní Martino,
děkujeme za Vaši poptávku. Ano, v uvedeném termínu bych volno měla. Celková cena je přesně tak, jak uvádíte. V případě, že byste měla zájem o rezervaci a koupi voucheru, tak mě kontaktujte na mailu monika@sky-tours.cz a provedu rezervaci. Děkuji a přeji pěkný zbytek dne! Monika

Michaela

Dobrý den je volno od 8. nebo 9.7. na 2 noci pro dospělé? Děkuji

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den,
ano, volno mám. V případě, že budete mít zájem o rezervaci, tak mě kontaktujte na mailu monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Jaroslava Rakoušová

Dobrý den,
měla bych zájem o voucher pro 3 dospělé a k tomu 3 děti (3,5,7 let). To znamená, že bychom chtěli 2 pokoje. Zajímalo by mě, jak je to s třetím dítětem, když na něj vychází jen jeden dospělý. Platí plnou částku, část nebo nic. Zájem bysme měli o 6 nocí v první půlce července. Děkuji Rakoušová

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Rakoušová,
děkuji za Vaši poptávku. Pokoj musí být obsazen min. 2 plně platícími osobami. Vy to potřebujete jak přesně? Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz a zkusíme něco vymyslet. Děkuji a přeji pěkný den
 Monika

michaela mladkova

Dobry den, rada bych zkombinovala poukazy tak, aby byl pobyt cely tyden, a to 28.7 az 4.8, jsme dva dospěli a tri deti ve veku 3,5 a 9 let? Dekuji predem Mladkova

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Pokoje v hotelu jsou pro max. 2+2 děti. Musím prověřit, zda by byla možnost ubytování nad rámec kapacity. Napište mi, prosím na mail monika@sky-tours.cz a já zatím zkusím v hotelu prověřit tuto možnost. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Petr Holuška

Dobrý den,měli bychom zájem o výše uvedenou nabídku(pobyt) v termínu od 3.7.-8.7.2018, jsme rodina: 2 dospělý a 2 dcery(11 a 5 let).Prosím o prověření dostupnosti + kalkulaci ceny.Děkuji Petr Holuška
tel:+420 722 9­07 609

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den, pane Holuška, děkujeme za Vaši poptávku. Vybraný termín bych zatím volný měla.
Cenová kalkulace na 5 nocí by byla následáújící:
Cena na osobu: 6 299 Kč/ pobyt na 5 nocí
Dítě 5 let zdarma
Dítě 11 let: 50 % = 3 149,50 Kčz ceny voucheru – hradí se pak přímo nám.
V případě, že byste měl zájem o rezervaci nebo nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit.
Pěkný den Monika

Becvar-Katona Judit

Dobry den, moc se nam ta Vase nabídka. jen bychom chteli udelat vylet v prvních dvou tydnech kvetna. nebylo by to mozne, dekujiza odpoved,
S pozdravem: Becvarova

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den, paní Bečvářová,
velice děkuji za Vaši zprávu.
Bohužel to není možné, neboť ne všechny lanovky jsou v tuto dobu v provozu, případně se zkusím zeptat, jak by to přesně bylo. Když tak se mi ještě připomeňte na mailu: monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru