Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kompletní ochrana telefonu pro LG, Nokia, Samsung, Sony, Xiaomi

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Alice Lillová

Dobrý den, mám mobil Samsung Galaxy J3 2017, přesný typ na krabičce označen SM-J330F/DS. Bude pasovat sklo a pouzdro, které nabízíte pro Samsung Galaxy J3 2017, typ J330? Děkuji.

all4mobiles

Dobrý den, ano, ten by měl pasovat a být v pořádku. Pokud by náhodou nastal problém a přesně neseděl, zdarma Vám ho vyměníme, stačí napsat na náš email. Děkujeme. Hezký den.

jaromír

dobrý den,máte kryty a skla na huawei y 5 II a nokii 2?

all4mobiles

Dobrý den, na Huawei Y5–2 skla i kryty máme, na Nokii bohužel až od verze 3 výše. Hezký den.

Iveta Vrabcová

Dobrý den,
máte sklo na Xiaomi MI A1? Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, ano, to bude Xiaomi A1, je v nabídce:) Hezký den.

Edita

Děkuji za rozměry, ale šlo mi spíš o to, že světelná kontrolka (dioda) je u note 4 vpravo, kdežto u verze global na levé straně. Je sklo celé čiré nebo kopíruje barevný rámeček mobilu? Pokud je ochranné sklo čiré, pak na verzi asi nezáleží, že?

all4mobiles

Dobrý den, ano, sklo je čiré, otvor ve skle (cca 3cm šíře) je nahoře přímo uprostřed skla, dioda může být zakrytá sklem. Hezký den.

Jana

Dobrý den, mám starší typ tel. Samsung Galaxy Core Prime, model SM-G361F. Hodila by se sada i na něj? Děkuji za odpověď. Jana

all4mobiles

Dobrý den, ano, pro tento typ telefonu kompletní ochranu máme přímo v nabídce. Hezký den:-)

Edita Kantoříková

Dobrý den.
Nabízíte sklo + kryt pro Xiaomi redmi note 4. Mám tento mobil ve verzi global. Četla jsem, že se oba modely liší v detailech. Lze Vámi nabízený set použít pro můj telefon?
Děkuji za odpověď. Edita

all4mobiles

Dobrý den, pro jistotu zasíláme rozměry skla, které jsou cca 14,6 × 7 cm. Hezký den.

Jan

Dobry den, nabizite i sklo na xiaomi redmi 2? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, v nabídce je bohužel pouze sklo na xiaomi remdmi 2 note. Hezký den, Klára :)

MONIKA

dobry den scháním na sony xa2 máte??? děkuji za odpověd sadovská

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, ochrana na tento model telefonu bohužel v nabídce není. Hezký den, Klára

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru