Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Double burger s perfektně zpoměrovaným masem a domácími hranolky

4,2 / 5 Paleta Restaurace Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky  (mapa) 174 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Thomas

Dobrý den
Opravdu je nutná rezervace 24 hod. předem ?
Není možné dorazit a objednat si bez rezevace ??

 Děkuji

Paleta Restaurace

Dobrý den i Vám, jak to v životě i v pravidlech bývá, je možné udělat výjimku. Je však riziko, že restaurace bývá určitých dnech nebo hodinách plně obsazena a pak je zákazník nespokojen, že si nemá kam sednout, nebo jeho objednávka trvá déle,. V případě rezervace se těmto rizikům vyhne. Burger se vždy s rezervací i bez ní dělá až po příchodu hosta ( někdy hosté mají zpoždění ) ,ale pokud víme, že přijde, již se předpřipravíme a tím mírně zkrátíme dobu přípravy.
Mějte milý den.
Taťána Glacnerová Paleta restaurant

Petra Satková

dobrý den jde zakoupeny voucher zrušit ?? Nevšimla jsem si ze jde o tuto restauraci a před par týdny jsem zde byla a nespokojenost dle fotek restaurace neodpovídá a špína a další věci …jen bohužel moje chyba při koupi sem si nevšimla ze toto je ta sama restaurace

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, moc mě mrzí, že jste byla s restaurací nespokojená. Napište mi prosím váš e-mail a podíváme se, co s tím můžeme udělat. :-) Přeji krásný den!

Leona

Dobrý den,
nabízíte housku u burgeru i v bezlepkové variantě? Děkuji za odpověď.

Paleta Restaurace

Dobrý den paní Leono, tuto housku v bezlepkové variantě náš pekař nevyrábí. Děkuji Vám ale za dotaz, jelikož se pokusíme takovou housku vytvořit. Bezlepková mouka má trochu jiné schopnosti, takže budeme muset zkoušet tak dlouho, až to bude mít kýžený burgrový efekt. Poté tuto variantu nabízet budeme, což ovšem bude trvat nějaký čas. Pak s radostí bezlepkový burger nabídneme, jelikož již mnoho našich jídel bez lepku prodáváme. Mějte milý den. Taťána Glacnerová Paleta restaurant

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru