Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ruční lymfatická masáž se zábalem v délce 60 minut

4,1 / 5 Detox studio Pardubice  (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana

Dobrý den, děkuji za brzkou odpověď. Chápu důraz na otevření lymfatických uzlin, bez toho se ani lymfatická masáž nesmí začít. Jen stále mi uniká význam ZÁBALU po této masáži. Nikdy jsem o tom neslyšela, po právě této masáži nějaký zábal. Děkuji za odpověď o informaci o zábalu a přeji také pěknou neděli.

Detox Studio

Hezký den, ano, rozumím. Zábal znásobí účinek masáže. Jedná se o speciálních lymforegenerační, anticelulitidní či detoxikační zábaly rakouské kosmetické značky – u mne již léty prověřeny. Pokud máte zájem o více informací, volejte 604469454.
Děkuji. Pěkný den.

Jana Pulpánová

Dobrý den, jaký účinek má po pouze 30 minutové lymfatické masáži nohou zábal? To je nějaká novinka?

Detox Studio

Dobrý den, děkuji za dotaz. Jedná se o lymfatickou masáž, kde je kladen důraz na otevření lymfatických sběrnic v oblasti reflexních bodů nohou a chodidel. Hezkou neděli. Jana.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru