Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt v Orlických horách pro celou rodinu: 2–3 noci, polopenze a aktivity

4,2 / 5 Chata pod sjezdovkou Orlické hory (mapa) 102 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Matúš Zelenay

Dobrý deň,
mali by ste prosím volné 2 izby pre 2 osoby (spolu 4 osoby) + malý psík v termíne 28.-30.9. ?
Ďakujem

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, ano volno máme. Pokud Váš zájem bude stále aktuální a Vy se rozhodnete zakoupit slevové vouchery, prosím o kontakt na mail = penzioncenkovice@gmail.com = či telefonicky 778 759 009= pro předběžnou rezervaci, než samotné vouchery zakoupíte. Děkuji a jsem s pozdravem Horská

Kamila Zpěváková

Dobrý den,
chci se zeptat zda máte teď v srpnu volný nějaký víkend (pa-ne)? Děkuji za odpověď.
Zpěváková

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, volno máme v termínu = 3.-5.8., 10.-11.8., 24.-26.8. Pokud Vám bude některý z víkendů vyhovovat, kontaktujte mne na tel č. 778 759 009 nebo na mail = penzioncenkovice@gamil.com, prosím, já Vám vyhotovím předběžnou rezervaci. Pro výběr vhodného typu pokoje uveďte počet osob ve tvaru = 2 osoby + 2 děti (5 a 8 let). Jsem s pozdravem, Horská

Eliška Daňková

Dobrý den, byl by volný pokoj na 4 dny/3 noci kdykoliv v termínu od 28.7. do 4.8. pro 2 osoby + 1 dítě (3 roky)?
Děkuji.

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, velice se omlouvám, že reaguji až dnes, ale nedopatřením mi zůstal Váš dotaz bez odezvy. Ano, Vámi poptávaný termín volný je. Pokud budete mít i nadále o pobyt zájem, ozvěte se mi na telefonním čísle 778 759 009. Děkuji a jsem s pozdravem a přáním jen samých hezkých a pohodových dní, Horská

Zuzana Čechová

Dobrý den, máte v termínu 18–20.7 volno pro 7 osob (rodina 2 dospělí a 3 děti a pár 2 dospělí)?
Děkuji a s pozdravem Čechová

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den,
ano, volno máme, ale je zapotřebí se mi telefonicky ozvat nejprve na tel. číslo 778 759 009 . Děkuji Horská, manager penzionu

Jana Netopilová

Dobrý večer, máte volný termín na 3 noci pro 2 dospělé a 2 děti (3,5 let a 6,5 let) v termínu 23.7.2018 – 3.8.2018? Jednalo by se o voucher 2+1 dítě na 3 noci, druhé dítě bychom si doplatili.
Děkuji
Jana Netopilová

Chata pod sjezdovkou

Dobré ráno,
velice nás těší Váš zájem o pobytu u nás v penzionu Chata pod sjezdovkou Čenkovice. Ano Vámi poptávaný termín na 3 noci volný máme a to takto = 26.7.-29.7. (rodinný pokoj, který má dvě ložnice) nebo 29.7. – 1.8.2018. (pokoj s kuchyňským koutem). Dále máme volné celé poptávané období a to v rodinných apartmánech. Pokud budete mít o pobyt stále zájem, ozvěte se mi nejprve na tel. číslo 778 759 009, kdy si povíme více a vyhotovíme předběžnou rezervaci. Děkuji a jsem s pozdravem, Renáta Horská, manager penzionu 778 759 009

Petra

Dobrý večer, prosím chtěla jsem se zeptat,zda-li by byl u vás volny termín v příštích 14-ti dnech na 2–3 noci pro 1×dospeli a 2 děti (11 a 5 let)

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, ano volno máme a to od 8.7.- 16.7. Prosím v případě že máte o pobyt zájem mne kontaktujte na tel. 778 759 009. Stačí zanechat i sms zprávu, v případě že se nedovoláte. Přeji Vám hezký a pohodový víkend a jsem s pozdravem Horská

Chata pod sjezdovkou

Ještě bych Vám mohla nabídnout termín od 1.-5.7. Horská

Berkovská

Dobrý den, zajímalo by mne zda máte volno v termínu 21.7 – 24.7. pro 2+2 rodinu. První dva dny (víkend) dva dospělí a dvě děti (4 a 6 let), druhé dva dny jen jeden dospělý a dvě děti, manžel se zbaběle vypaří do práce :). Lze na to po domluvě použít voucher 2 dospělí 4 dny/3 noci s tím, že děti by platili jen ten víkend když tedy manžel odjede dříve? Děkuji a omlouvám se za komplikovaný dotaz. Berkovská

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, na Váš dotaz takto. Dle propočtu je zapotřebí zakoupit voucher pro 2 + 1 dítko na 3 noci s tím, že Váš manžel bude odjíždět v neděli odpoledne již bez večeře. Voucher stojí 5.199,– a Váš pobyt dle popsaného jsem zkalkulovala celkem na 5.259,– Kč. V případě, že Váš zájem o pobyt je stále aktuální, zkontaktujte mne, prosím, na tel. čísle 778 759 009. Děkuji a jsem s pozdravem Horská, manager penzionu

Lucie Faltysová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte volný termín v období od 23.7. do 27.7.? Bylo by to na 4 dny 2osoby a dítě do 3 let. a pokud by byla možnost pokoj s přistýlkou? Předem děkuji, Lucka

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, velice nás těší Váš zájem o pobyt. Ano ve Vámi poptávaném termínu volno je. Nabídnout Vám mohu pokoj pro 2 osoby + dětskou postýlku nebo vícelůžkový pokoj, kde budou připraveny 3 klasická lůžka (manželská postel + pevné lůžko)
Kontaktujte mne, prosím, na tel. čísle 778 759 009 Děkuji Horská, manager penzionu

Iveta Munzarová

Dobrý den, máte ještě volno v termínu 5.7 – 8.7.? Děkuji

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, bohužel ve Vámi poptávaném termínu jsme plně obsazeni. Mohu Vám nabídnout termín 3.-6.7 nebo 1.-5.7, nebo od 7.7. Horská

Jiří Marek

prosím o kalkulaci ceny na 4 noci 2 osoby v červenci, jak objednat vouchry máte v nabídce pouze 3 noci
 Děkuji

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, v případě více nocí než nabízí jednotlivé akční balíčky, je možné zakoupit voucherů více – tj. 2 vouchery na 2 noci pro 2 osoby = pak máte pobyt uhrazen na 4 noci. Prosím spojte se se mnou telefonicky na čísle 778 759 009 ať si povíme více a před zakoupením voucherů vyhotovíme předběžnou rezervaci. Děkuji Horská

Jiří Marek

Dobrý den,
je volný termín na 5 dní od 10.7. pro dva ?
 Děkuji

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, ano, Vámi poptávaný termín je volný. Slevové kupony můžete objednat a po té zaslat jejich čísla na uvedený mail pro jejich ověření a Vám potvrzení rezervace za závaznou. Hezký den Vám přeji a jsem s pozdravem Renáta Horská, 778 759 009

Gabriela Šindelářová

Dobrý večer,prosím mate ještě volný pokoj pro 2 dospělí a 2 děti 8 a11let v termínu 6.8.-9.8.2018. Děkuji

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den,
ano, Vámi poptávaný termín volný ještě je. Prosím, ozvěte se mi co nejdříve s Vaší předběžnou rezervací a to na náš mail či telefonicky. Děkuji Horská, 778 759 009

Pavel Prchal

Dobrý den, máte volno od 11.5. do 13.5? Dva dospělí a jedno dítě.

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, jistě se jedná již o dotaz na dořešený pobyt, na který jsem si již ověřila číslo voucheru a potvrdila tak Vaši rezervaci za závaznou. Hezký den Horská

Jana Valečková

Dobrý den. Můžeme se u vás ubytovat s velkým psem? Děkuji za odpověď

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, nevím co je pod pojmem velký pes?? Pejskové jsou u nás také vítáni, ale vždy upozorňuji na to, že musí být na takovýto pobyt zvyklí, aby nikterak nenarušovaly pobyt ostatním hostům. Poplatek je v částce 150,– Kč / noc. Dále, abych Vám mohla potvrdit příjezd i s pejskem, potřebuji znát termín pobytu, o kterém uvažujete. Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem, Renáta Horská, manager penzionu 778 759 009

Doudova

Dobry vecer,
Zvazuji nakup voucheru na tri noci nekdy v srpnu, ale prosim o kalkulaci ceny, protoze bych na pokoji byla jedna dospela osoba a dve deti (v te dobe jim bude 10 a 13 let).
Dekuji Vam predem za informaci

Chata pod sjezdovkou

Dobré ráno, velice nás těší Váš zájem o pobyt u nás v penzionu Chata pod sjezdovkou. Voucher zakupte PRO 2 DOSPĚLÉ OSOBY + 1 DÍTKO DO 11,9 LET NA 3 NOCI za cenu 5.199,– . Děti dovršením 12 let se počítají již za cenu dospělé osoby. Samozřejmě, že balíček upravíme, aby místo např. kávy a zákusku mělo zmrzlinový pohár a nebo si ponecháte 2 x kávu a zákusek pro sebe a místo druhého míchaného nápoje bude zmrzlinový pohár. (Dle ceníku letní sezony by Vás pobyt vyšel na 5.610,– Kč a to bez veškerých výhod). Pokud budete potřebovat ještě s promyšlením kalkulace pomoci, obraťte se na mě a to nejlépe na tel. č. 778 759 009. Jsem s pozdravem a přáním hezkého dne Horská, manager penzionu

Jaroslava Kotlorzová

Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat jestli máte volný termín od 21.7.-27.7. nebo od28.7.-3.8.2018 pro 2 dospělé a 1 dítě 7 let.Děkuji Kotlorzová

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, ano v oba poptávané termíny volno máme. Pokud o ubytování budete mít i nadále zájem, prosím rezervujte si nejprve termín pobytu, než zakoupíte vouchery. Děkuji Horská, manager penzionu 778 759 009

Sedmihorska

Dobry den jaky je vyber k veceri diky Sedmihorska

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, večeře jsou jednotné (polévka + hlavní chod). Pokud bychom se trefili do nějakého pokrmu, který z důvodu nechutenství nejíte, je možné se domluvit na obměně. Nebo i dopředu nahlášené diety Vám bude strava připravována dle potřebného. Horská, manager penzionu 778 759 009

Jaroslava Kotlorzová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli máte volno v termínu od 21,7.-27,7,nebo 2.termín od 28.7.-3.8. pro 2dospělé a 1 dítě (7) .PŘEDEM DĚKUJI Kotlorzová

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, Váš dotaz dorazil 2×. Ano, Vámi poptávané termíny volno máme. Horská

Martina Klímová

Dobrý den,máte prosím volno v termínu od 7.7.-14.7?Bylo by to pro dva dospělé a dvě děti 11 let.Děkuji za odpověď Martina

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, ano, Váš poptávaný termín volný je. Pokud budete chtít domluvit rezervaci k pobytu, prosím obraťte se na tel. č. 778 759 009 nebo na naši emailovou adresu penzioncenkovice@gmail.com. Přeji Vám krásné Velikonoce a bohatou pomlázku. Renáta Horská, manager penzionu

Lenka

Dobrý den, je možné kombinovat dva vouchery (3+4) dny za sebou? Pokud ano, měli byste volno v termínu 23.7.-30.7. pro 2 dospělé a 2 děti (13 a7)?
Předem děkuji za info a přeji hezký den.
 Lenka

Chata pod sjezdovkou

Dobrý den, ano, kombinovat vouchery je možné. Ve Vámi poptávaném termínu volno je. Termín máte na 7 nocí. Naše vouchery jsou nabízené na 2 noci či 3 noci. Zakoupit byste museli 2 wouchery na 2 noci (3dny) + 1 voucher na 3 noci (4dny) nebo vouchery dva na 3 noci a sedmou noc doplatit u nás… Lze kombinovat dle Vašich potřeb. Vouchery budou zakoupeny ve variantách 2 dospělé osoby + 1 dítko do 11,9 let. Za druhé dítko bude doplatek na místě – dle uváděných zvýhodněných cen slevové akce. Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, obraťte se na mě na mailové adrese penzionu či na tel. čísle 778 759 009. Dě­kujeme za Váš zájem a jsem s pozdravem Horská

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru