Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstup do Film Legends Musea v Praze či Poděbradech pro malé i velké fandy

4,7 / 5 Film Legends Museum (2 pobočky) Praha - Libeň  (mapa) 9 271 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Pavel

Chtěl bych koupit voucher, ale nejsme z Prahy a má dost krátkou platnost (do 17.6.). Budete dávat novou nabídku s delší platností, např. přes prázdniny? Díky za odpověď!

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, nemáme informaci ohledně přidávání nové akce v dalším termínu. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne :) Pěkný den

Patrik Martinec

rodinne vstupne?
Lze využít senior dítě a 2 dospělé?

Slevomat.cz

Dobrý den, Patriku, bohužel dle podmínek toto není možné. Můžete se zkusit zeptat přímo provozovatele na čísle 608 279 279, jestli toto pro něj bylo přijatelné. Pěkný den

Zrostlikova

Dobrý den,objednala jsem si voucher na tento zážitek. Platbu sem zaslala 30.4.,ale voucher stále nepřišel a ani jakákoliv odezva o potvrzení. Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, voucher jsem Vám poslal ještě jednou. Zkuste se podívat také do složky Spam a Hromadné, kam občas e-mail zapadne. Voucher máte také k dispozici ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den

Alžbeta Šotkovská

Dobrý deň, ako dlho platia vstupenky?

Slevomat.cz

Dobrý den, Alžbeto, vstupenky můžete uplatnit do 17. 6. 2018. Pěkný den

Eva Lužanová

Dobrý den, omylem jsem koupila voucher pro dítě , je mozne vrátit a vyměnit za dva dospělé , děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, vidím, že se Vám podařilo již vše vyřešit. Pěkný den

Gabriela Lamichova

Dobry vecer, kdyz to dnes koupim za jak dlouho mi prosim prijde voucher?

Slevomat.cz

Krásný den, Gabrielo,
pokud zaplatíte online kartou, voucher vám přijde hned. Pokud bankovním převodem, dostanete ho do 3 pracovních dnů :-) Přeji pohodový víkend!

Bedřich Kozák

Dobrý den .
Je museum otevřeno v pondělíí 7.5.2018 v Praze ?
Děkuji za odpověď.
Můj e-mail. bedrich.kozak @gmail.com

Film Legends Museum

Dobrý den, ano. Otevřeno máme každý den včetně svátků. Tedy i 7.5.

Lenka

Dobrý den, pokud si zakoupím zdd vstupenky pro dvě dospělé osoby, budou vstupenky platné i o víkendu nebo o svátcích?
 Děkuji

Film Legends Museum

Dobrý den, ano. Vouchery je mozno uplatnit i o víkendech a svátcích.

Km

Dobry den,
Kdyz si ted koupim voucher, zaplatim kartou ted hned. Budu mit voucher zitra v meilu? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, ano po zaplacení kartou se automaticky během chvíle odesílá voucher do e-mailu a nebo ho najdete ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den, Tibor

Jitka Králová

Dobrý den, přijedeme po cyklostezce do Poděbrad na kolech, je možné si je někde nechat jinde než na náměstí? Někde u vás např. ve dvoře, opřené na zahradě u zdi apod.? Děkuji za tuto odp. Králová

Film Legends Museum

Dobrý den, v našich prostorách místo pro kola není. Po celém náměstí jsou ale kolostavy, kde je můžete nechat.

Lenka

Dobrý den, šlo by rodinnou vstupenku využít pro jednoho dospělého a tři děti?

Film Legends Museum

Dobrý den, ano. Rodinné vstupné můžete využít pro jednoho dospělého a tři děti.

Barborka Kleimannová

Dobrý den, ak nestihnem voucher využit do 17.6 tak je možné ho predlžit? Diky.

Film Legends Museum

Dobrý den, ano. Pokud nestihnete voucher uplatnit, napište nám email na filmlegendsmuseum@gmail.com s čísly voucherů.

Kateřina Tomášková

Dobrý den, jde u vás platit Sodexo flexi pass?

Film Legends Museum

Dobrý den, flexi passem zatím není možné u nás platit.

Táňa Honická

Dobrý den, prosím chci se zeptat, jestli cena pro seniory může být uplatněna i pro 55 let a více na kartu Seniorpas. Děkuji. Táňa Honická

Film Legends Museum

Dobrý den, vstupné pro seniory je u nás od 60 let.

Daniela Šotolová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na zlevněné vstupné v případě průkazu ZTP/P. Zlevněné vstupné je jen pro držitele průkazu (119,–Kč) a nebo platí i pro doprovod(119,–Kč)?Děkuji za odpověď.

Film Legends Museum

Dobrý den, doprovod pro ZTP/P zakoupíte na pokladně u vstupu za 50,– Kč.

Viera

Dobrý den, v pondělí jsem u Vás objednala a jeste tentýž den zaplatila 2× vstup do film.studia, (rodinný + samostatný dětský vstup navic). Hned druhy den mi byl poslán voucher pouze na jednu mou objednávku. Druhou, což byl rodinny vstup doposud na email nepřišel. Můžete se mi na to podívat, kde je chyba? Děkuji Viera

Film Legends Museum

Dobrý den, obraťte se prosím na podporu slevomatu.

Tom

Chcete mi říct, že vstupné pro studenty je normálně na pokladně za 160 Kč a tady za 159 Kč ?! Neplánujete v příští nabídce přidat i trochu výhodnější variantu vstupného pro studenty?

Film Legends Museum

Dobrý den, ano je to tak při uplatnění v týdnu. O víkendu je standardní cena na pokladně však 170,–Kč.

Ivana K.

Dobrý den,
mám 50 kč z pokladu na zážitky pro děti, který jsem vyhrala tenhle měsíc. Chtěla bych zakopupit tohle pro dítě, ale tady mi to tú slevu nebere. Jak je to možní?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, kredity můžete uplatnit tak, když kliknete na sekci Rodina a děti a poté na sekci Zážitky pro děti. Tato konkrétní tam bohužel není v nabídce. Pěkný den, Tibor

I.

Dobrý den, jak je to s cenou pro studenty? Musí si tedy koupit vstupenku pro dospělého nebo pro ty děti a seniory? Díky za odpověď

Film Legends Museum

Dobrý den. Je potřeba zakoupit vstupenku pro dospělého.

Lucie Štysová

Dobrý den, dnes dopoledne jsem si zakoupila rodinnou vstupenku a nemám žádný email o potvrzení platby a ani žádný kód. Ani ve spamu. Co mám dělat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, voucher jsem Vám poslal ještě jednou do e-mailu. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den, Tibor

Lenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda rezervace voucheru je nutná předem telefonicky na vybrané pobočce musea nebo lze uplatnit voucher až při návštěvě. Děkuji za odpověď

Film Legends Museum

Dobrý den, rezervace nutná není. Budeme se na Vás těšit.

Edita Buchartová

Dobry den, syn má průkaz ztp/p, Ve vaší nabídce se dají zakoupit pouze vstupenky pro vstup ztp. Zajímá mě když koupím tuto vstupenku zda mohu vstupenku pro doprovod zakoupit na pokladně. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Edito, určitě můžete vstupenku přikoupit i na pokladně muzea :) krásný den

Standa

Dobrý den.Je možný vstup s kočárkem?A je ve vaší nabídce i vstup pro studenty?

Film Legends Museum

Dobrý večer, s kočárkem k nám můžete. Vstup pro studenty v této nabídce není, je pro ně ale stále výhodné zakoupit v této nabídce vstup pro dospělého.

Rimi

Dekuji za predeslou odpoved. A jeste jen maly dotaz. Da se uplatnit voucher jen z mobilni aplikace? Nemam doma tiskarnu, tak zda je nutno voucher tisknout.
Dekuji za odpovedi.

Film Legends Museum

Ještě jednou dobrý den, voucher není potřeba tisknout, stačí ukaázat v telefonu, ideálně QR kód. Děkujeme.

Rimi

Dobry den.
Voucher pro dospele plati i na vikendy a svatky? Nebo jen na vsedni dny? A prosim Vas, kde mate vice exponatu? Nevime jestli jet do Podebrad nebo do Prahy. Dekuji za uprimnou odpoved :)

Film Legends Museum

Dobrý den, voucher platí na všední dny, víkendy i svátky. Počtem exponátů jsou na tom obě muzea velmi podobně. Praha je větší rozlohou a má navíc projekci. V každém muzeu si ale najdete své hrdiny 🙂 exponáty do obou muzeí stále přidáváme.

Dana Nevřelová

Dobrý den,koupila jsem voucher rodinné vstupné asi před 14 dny a stále mi nepřišel a ani ve spamu ho nemám.Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Nevřelová,

je možné, že voucher mohl skončit ve spamové schránce emailu. Nyní jsem Vám zaslala email s odkazem pro stažení Vašeho voucheru. Snad již bude vše v pořádku :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Bozena

Dobry den,chtela bych se zeptat.Jedu s kamoskou do lazni v Podebradech,Kdy­bychom jsme se chteli podivat do muzea,jestli musime si koupit listky predem,nebo se daji zakoupit na miste.A budeli vubec v lete otevreno.Od kolika do kolika je otevreno?Dekuji za odpoved.
Dekuji za odpoved.

Slevomat.cz

Dobrý den, Boženo, tyto vouchery mají platnost pouze do 17. 6., možná se však ještě v budoucnu objeví i na léto, proto Vám doporučuji si nastavit upozornění na nabídky partnera ;) Otevírací doba každý den od 9:00 do 18:00, jen v pátek je o hodinu delší, tedy až do 19:00. Hezký den, Klára :)

Nikol

Mobilni banka mi napsala ze se ptatba odeslala uz vcera ..ocekavala jsem tedy vouchery uz dnes ale slevomat pise ze ceka na zaplaceni .. dostala jsem email ze mam zaplatit do 24.3. Co mam dal delat ? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikol, pokud platíte platebním převodem, je potřeba počítat, že platební převod trvá 2 pracovní dny. Voucher zasíláme nejpozději následující den po obdržení platby (bývá to ihned). Pokud jste zadala správný VS, tak prosíme jen o chvilku strpení. Hezký den, Jana

Peter Šurkala

Bude i v pátek otevřeno 30.3 jak je svátek.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petere, určitě v tento den můžete vyrazit do tohoto muzea. Mají otevřeno 7 dní v týdnu i přes státní svátky. Krásný den, Janča

Alžběta Kubrychtová

Stále žádný voucher mi nedošel,poštu mám prohlednutou😔­..Kubrychtová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kubrychtová, voucher jsem Vám poslala ještě jednou, nicméně pokud jej ani teď v emailu neobjevíte, veškeré zakoupené vouchery naleznete na Vašem slevomatím profilu ;) Hezký den, Klára

Lucie

Dobrý den, bude museum otevřené i o velikonoční pondělí?

Film Legends Museum

Dobrý den, ano. Bude otevřeno i Velikonoční pondělí.

Frantisek Jarabica

můžeme fotit?

Film Legends Museum

Dobrý den, ano. Focení je zcela povoleno a zdarma. Natáčení videozáznamů nikoliv.

Alžběta Kubrychtová

Dobry den,zaplatila jsem voucher rodinny a stale mi neprisel kod na email..dekuji Kubrychtova A

Slevomat.cz

Dobrý den, Alžběto, zkontrolujte prosím spamy a nechtěnou počtu ve Vaší emailové schránce, občas se nám tam ty maily zatoulají :) posílám ale pro jistotu vouchery ještě jednou :) krásný den

martinhaupt

Dobrý den ma te tam všechni postavi třeba i z her

Film Legends Museum

Dobrý den, zaměřujeme se výhradně na filmové postavy. Vyjímečně u některé najdete, například Kratose, Mortal Kombat, Crash Bandicot.

Petra Obermajerová

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli o víkendech máte nějaký doprovodný program jako je vidět Na fotkách a jeho to každý víkend.A pokud ano je možnost se někde dočíst kdo tam bude. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, pan Obermajerová,

ano, během víkendů se můžete v muzeu setkat s Vašimi oblíbenými hrdiny :) Bližší informace o víkendových programech naleznete na této stránce: http://filmlegendsmuzeum.cz/informace/vikendove-akce/m279

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Sabina Sedláčková

Dobrý den lze zakoupit za benefity? Dekuji za info Sedláčková

Film Legends Museum

Dobrý den, nákup za benefity není možný.

Slevomat.cz

Hezký den, paní Sedláčková,

děkuji Vám za zprávu. V současné nepřijímáme poukázky v papírové podobě. Možné je u nás využít Benefity, Sodexo, Benefit Café, Benefit Plus a Gallery Beta jako kredity v internetové podobě. Benefity jsou dostupné na benefitní kartě (je třeba vyžádat u svého zaměstnavatele), přičemž pro nákup na Slevomatu je nutné tyto benefity převést na kredity na této stránce: https://www.slevomat.cz/cafeteria

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

MARTA MALÁ

Vstupné pro seniory je pro jaký věk? Od kolika let? děkuji

Film Legends Museum

Dobrý den, senior je u nás od 60 let.

Kateřina Musilová

Dobrý den,

dnes jsem zakoupila dva dospělé vstupy do Vašeho muzea. Zvolila jsem platbu – platební kartou online, ale nemohu nikde najít voucher a to ani ve svých objednávkách. Bylo by prosím možno zaslat voucher znovu na email musilova_k@centrum.cz? Reference platby je 2291039923. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, dívala jsem se na Váš účet, ale objednávku tam nevidím. Zřejmě při platbě došlo k chybě a peníze se Vám během několika dnů vrátí na účet. Můžete tak objednávku uskutečnit znovu a užít si návštěvu muzea ;) Hezký den, Klára

Tomáš

Dobrý den chci se jen zeptat jak je to tam s parkováním děkuji

Film Legends Museum

Dobrý den, více info o parkování naleznete zde: http://filmlegendsmuzeum.cz/informace/doprava-k-nam/m270

Marie

Dobrý den jaká je cena přímo na pokladně ?

Film Legends Museum

Dobrý den, více info o cenách vstupenek na pokladně naleznete zde: http://filmlegendsmuzeum.cz/informace/ceny-vstupenek/m269

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, vstup pro děti stojí mimo Slevomat 140 pro dítě a 220 pro dospělého. Takhle si můžete za ušetřené peníze koupit třeba některý ze suvenýrů, které muzeum nabízí ;) Hezký den, Klára

Iveta Chura

Dobrý den,pokud si objednám vstupenky přes Slevomat,s při­děleným voucherem mohu platit až na pokladně?

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, voucher stačí na pokladně vyměnit za vstupenku a výprava do filmového světa může začít ;) Hezký den, Klára

Pavlína Sýkorová

Dobrý den, ve středu Vám přišla platba na účet, kdy posíláte voucher? Chtěla bych ho uplatnit již na víkend. Děkuji Pavlína.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, vouchery jsem Vám poslala znovu na mail, ty předchozí se musely zatoulat do spamu. Pokud je ani nyní ve schránce neuvidíte, zkuste se podívat tam ;) A dám Vám malý tip- všechny Vaše vouchery najdete na svém slevomatím profilu ;) Hezký den, Klára

Eva

Dobrý den
Dokdy se dají koupit vstupenky se slevou ? Je tu akorát psané že se musí uplatnit do 17.6.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, bohužel nedokáži říct, do kdy bude tato akce trvat. Jakmile však bude zbývat 24 hodin do ukončení, tak se na stránce objeví odpočet. :) Hezký den, Tereza.

Tereza

Dobrý den,
rada bych se zeptala zda je možné využít poukaz zakoupeny před Vánoci (platný do konce března) v Praze ? V době koupě bylo muzeum jen v Poděbradech. Raději bychom, ale do Prahy :). Předem děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, děkuji za Váš dotaz a je mi to moc líto, ale vouchery lze vždy uplatnit pouze na pobočkách, které jsou na nich napsané. Pokud máte voucher do Poděbrad, tak v Praze nejspíše uplatnit nepůjde. :( Hezký den, Tereza.

Tereza

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jak je myšleno do 15let, zda 14,99 nebo včetně. Dceři je 15 pryč.

Film Legends Museum

Dobrý den. Do 15 let, tedy 14,99. Děkujeme za dotaz.

Jindra

Je prohlídka časově omezena?

Film Legends Museum

Dobrý večer, prohlídka časově omezena není.

Kriss Šmoulina

Dobrý den chtěla bych se optat voucher můžu ukázat v telefonu nebo si je mam nechat vytisknout dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, stačí Vám mít kód v mobilu. Hezký den, Tereza.

Lenka

Dobrý den, s manželem se chystáme do Prahy na přelomu června a července a chtěli bychom vás navštívit. Je možné využít voucher i v této době? nebo budete akci prodlužovat? Děkuji

Film Legends Museum

Dobrý den,
Voucher je možno využít do 17.6.

Kristyna

Dobrý den chci se zeptat když si u vás zakoupím voucher a ukažu ho na pokladně tak už nic na pokladně neplatím ? Děkuji a je jedno na jaký den tam pujdu když si ho koupím třeba dneska a šla bych tam až v sobotu?Děkuji

Film Legends Museum

Dobrý den, na voucher již nic doplácet nebudete. Přijít můžete kterýkoliv den až do konce platnosti voucheru.

Ivana

Dobrý den, jen pro jistotu. Máte tedy otevřeno i na Velikonoční pondělí? Děkuji

Film Legends Museum

Dobrý den, ano. Otevřeno máme i velikonoční pondělí.

Veronika Mládková

Dobrý den, je možno uplatnit voucher když ho na pokladně predlozim v mobilním telefonu, nebo musí být vytištěny?Děkuji

Film Legends Museum

Dobrý den, stačí v mobilním telefonu. Ideálně QR kód :)

Martina Štamfestová Rožumbergová

Dobrý den, ano. Stále uvádíme rodinné vstupné. Pokud se podíváte na definici rodiny, pochopíte. Registrované partnerství nemáme specifikováno. Omluvte tak prosím naše zjednodušení ceníku.

Film Legends Museum

Na můj dotaz níže k rodinnému vstupnému mi původně přišla tato odpověď. Ale nyní koukám, že jste to změnili. Super přístup. Děkuji :-)

Film Legends Museum

Také děkujeme 🙂

Alena Marešová

Dobrý den, voucher je možné využít jak v týdnu tak i o víkendu a státních svátcích?
Děkuji.

Film Legends Museum

Dobrý den, ano. Voucher je možno využít jak ve všední dny, tak o víkendu a svátcích.

Klára Čtvrtečková

Dobrý den, chtěla bych se prosím optat, zda je možné zaplatit rodinný voucher kredity. Děkuji za odpověď Klára

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, určitě :) i rodinný pobyt se u nás dá zaplatit kredity :-) krásný den

Vašek Jiterský

Dobrý den.Dají se vstupenky zakoupit na místě.Děkuji.

Film Legends Museum

Dobrý den, ano. Vstupenky můžete zakoupit zakoupit na pokladně u vstupu za plnou cenu.

Lenka Sněhotova

Dobrý den,jsme 2 dospělý a 4 děti .Mužů zakoupit vstupenku rodinou 2+2 a jedno dítě do 15 let zvlášť?Děkuji Lenka

Lenka Sněhotova

Oprava dotazu: teda 2+2 a 2× dítě zvlášť.Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Leni, jistě to můžete ;) Kupte rodinné vstupné a pak 2× voucher pro dítě do 15 let. Krásný den, Jana

Alena

Dobrý den chtěla jsem se zeptat kolik je vstupné když jsme 2+2 chceme vás navštívit o víkendu a mladší syn má průkaz ZTP/P děkuji za odpověď a pozdrav v Ústí nad Labem už se moc těšíme

Film Legends Museum

Dobrý den, slevu pro ZTP/P v této akci nenabízíme. Vstupenku si můžete zakoupit přímo na pokladně za 80,–Kč a doprovod pro ZTP/P je za 50,–Kč. Doporučujeme Vám si zakoupit v této akci jedenkrát vstup dospělý a jedenkrát vstup dítě. Zbytek dokoupit na pokladně při vstupu.

Iveta

Dobrý den,
na stránkách máte také studentské vstupenky, neplánujete je přidat zde na Slevomatu?
Předem děkuji za odpověď.

Film Legends Museum

Dobrý den,

v této akci studentské vstupné nenabízíme. Je potřeba si zakoupit vstup pro dospělého, který je i tak pro studenty výhodný.

Regi

Dobrý den,
ještě k rodinnému vstupnému. Jsem z komentářů níže zmatená. Když si koupím rodinné vstupné a do muzea půjdu se svou sestrou a každá vezme své dítě, tak nás nás tam nepustíte, protože jsme dvě ženy i když v příbuzenském vztahu, tudíž rodina? Děkuji za odpověď.

Film Legends Museum

Dobrý den,
po dohodě s majitelem, jsme tuto možnost povolili. Rodinné vstupné je pro dva dospělé a dvě děti.

Lucie

Dobrý den,
můžeme k Vás s kočárkem ? a mají děti do 1 roku vstup zdarma ? Děkuji

Film Legends Museum

Dobrý den, děti mají u nás vstup zdarma do 3 let. S kočárkem k nám můžete, v dětském koutku najdete také přebalovací pult.

Martina Štamfestová Rožumbergová

Dobrý den, já se tedy zeptám ještě k dotazu Andrey níže. Když jsme dvě ženy/dva muži v registrovaném partnerství a společně vychováváme dvě děti, tak nejsme rodina a nemůžeme využít rodinné vstupné? Rodinné vstupné chápu jako dva dospělí + 2–4 děti a ne, že tam nutně musí být muž a žena + děti. Ani na internetových stránkách jsem žádné takové striktní rozlišení nenašla. Uvádíte 2+2 , 2+3, 2+4.

Film Legends Museum

Dobrý den, po dohodě s majitelem, jsme tuto možnost povolili. Rodinné vstupné je pro dva dospělé a dvě děti.

Martin

Dobrý den jsme rodina dva dospělí dvě děti,jen syn má již 15 let můžeme využít i přesto rodinou vstupenku

Film Legends Museum

Ano. Samozřejmě 😉 Děkujeme za dotaz.

Alena Balušinská

Dobrý den
mám dotaz, mám průkaz ZTP/P ptám se nebot většinou doprovod je všude zdarma.Jak je to u vás a kolik platim.
 Děkuji

Film Legends Museum

Dobrý den, doprovod pro ZTP/P je u nás za 50,–Kč.

Míša

Dobrý den, je možné mít s sebou pro vstup do muzea v uzavřeném batohu pro pejsky, který má nepropustné dno malého pejska? Míša.

Film Legends Museum

Dobrý den, ano. Pejska v tašce můžete mít s sebou.

Ivana Kinkorova

Dobrý den. Jsou v některém muzeu exponáty k Harrymu Potterovi? Děkuji.Ivana K.

Film Legends Museum

Dobrý den, v obou muzeích najdete figurky a také košťata v životní velikosti.

EmiR

Dobrý den,

Dají se normálně pořizovat snímky s profi fotoaparátem ? či nikoliv. Ptám se proto, že na některých výstavách j zakázáno fotit. Děkuji za odpověď :-)

Film Legends Museum

Dobrý den, focení je u nás dovoleno a zcela zdarma. Zakázáno je pořizování videozáznamů.

Jana

Dobry den. Mám již zakoupený voucher do Poděbrad, jelikož jsem ho kupovala ještě v loňském roce s platností do konce března. Je možné ho uplatnit nyní i v Praze? Díky za odpověď

Film Legends Museum

Dobrý den,

voucher z předchozí akce zakoupený do Poděbrad lze uplatnit pouze v Poděbradech. Děkujeme za dotaz.

Věra Čížkovská

Od kolika let je prosím senior? Jsem v důchodu a je mi 61 let. Děkuji.

Film Legends Museum

Dobrý den, senior je u nás od 60 let.

Andrea

Dobrý den, prosím o informaci, zda je možné uplatnit a koupit „rodinné“ vstupné, když jsme 2 ženy a 2 děti do 15let? děkuji Andrea

Film Legends Museum

Dobrý den, po dohodě s majitelem, jsme tuto možnost povolili. Rodinné vstupné je pro dva dospělé a dvě děti.

Simona Hrudková

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda jsou v obou muzeích v Praze i Poděbradech stejné vystavené exponáty nebo zda se muzea liší :) děkuji moc za odpověď

Film Legends Museum

Dobrý den, muzea se liší, jak v exponátech, tak v uspořádání a formě vystavení. Několik exponátů těch nejhlavnějších zástupců najdete v obou muzeiích.

Ivana

Dobrý den, když se podívám na stránky muzea a jejich ceník, tak původní ceny vstupenek jsou 130 Kč dítě, 150 Kč dospělý a rodina 2+2 za 590 Kč. Odkud plynou Vaše původní ceny? Je k nim něco navíc oproti těm z muzea? Děkuji

Film Legends Museum

Dobrý den, ceny které zde píšete jsou ceny pro všední den a jsou jiné, než píšete. Původní cena na slevomatu vyplývá z cen víkendových, které jsou na našich stránkách také. Voucher je možno využít i o víkendech a svátcích, kdy je v muzeu doprovodný program. Děkujeme za dotaz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru