Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sušené hovězí maso z Česka: 10 či 20 balíčků v příchutích worchester a teriyaki

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Vláďa

Dobrý den,
„vakuově baleno, po narušení obalu trvanlivost klesá, po otevření spotřebujte do 48 hodin.“ Tato informace se týká 1 balíčku z 10, případně 1 bal. z 20?

Jimmy´s food

Dobrý den, nechápu co tím myslíte? Byl nějaký balíček prasklý?

Iva Černá, Česká sporitelna

Dobrý den, maso jsem vybírala v první řadě dle trvanlivosti – uvádíte min. 6 měsíců, nicméně dnes na konci dubna dorazila jedna zásilka s trvanlivostí 07/2018 a druhá 08/2018… Musím přiznat, že jsem údaji o spotřebě celkem rozčarovaná a vědět to, tak si maso nekoupíme. Výprodej skladu chápu, ale spotřebitel se rozhoduje na základě faktů uvedených v nabídce.

Jimmy´s food

Omlouváme se, pokud maso nezvládnete do té doby zkonzumovat tak vám ho vyměníme.

Jiří Včeliš

Jak je mozne, ze mi dorazila zasilka s trvanlivosti do 06, kdyz ma byt min. trvanlivost: 6 měsíců? Tohle je pouze 2,5 mesice!!!!

Jimmy´s food

Dobrý den, doprodáváme sklad s maximální trvanlivostí půl roku. Bylo tam i několik krabic s trvanlivostí 4 měsíce na začátku akce, nyní tedy 3 a půl měsíce. Trvanlivost je vždy do konce vyznačeného měsíce. Pokud do konce června maso nezkonzumujete, obraťte se na nás a my vám ho vyměníme. děkuji

Jaromír Míra Červenka

Dobrý den, do kdy prosím platí vaše nabídka, tedy kdy „nejpozději“ musím na Slevomatu balíčky objednat? Díky za odpověď…jč

Jimmy´s food

Dobrý den, akce platí celý březen.

Jana Zálešáková

Dobrý den, je možný osobní odběr v Brně, bydlím kousek od Vás? Díky za info.

Jimmy´s food

Dobrý den, Ano můžete po telefonické domluvě. 739 256 523

Eva Štajnrtová

Dobrý den, mohu vědět celé složení výrobku? Zajímá mne, zda neobsahuje glutamát apod. Děkuji.

Jimmy´s food

Dobrý den, u Teriyaki je složení: hovězí maso, fermentovaná sója, fermentovaná pšenice (lepek odstraněn při
fermentaci), glukózo-fruktózový sirup, jedlá sůl, kvasný ocet lihový, přírodní aroma.

A worcester má Složení: hovězí maso, fermentovaná sója, fermentovaná pšenice (lepek odstraněn při
fermentaci), glukózo-fruktózový sirup, jedlá sůl, kvasný ocet lihový, přírodní aroma, rajský
protlak, jablečná šťáva, pepř.

takže žádné glutamáty :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru