Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Domov jako ze škatulky: využijte voucher na úklid domácnosti

4,6 / 5 LC CLEANING Šlapanice  (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Pavla Pokorná

Dobrý den,
chtěla bych využít úklid 2+1 a mytí oken, chtěla bych to v jeden den. Je to možné?
A jak by to bylo s dopravou jsem z Moutnic (cca 20km od Brna). Děkuji

LC CLEANING

Dobrý den, úklid a mytí oken samozřejmě lze sloučit do jednoho dne. Jen je potřeba si rezervovat termín na tel. čísle 605 172 388 nebo e-mailu info@lccleaning.cz. Dopravu do Moutnic máte zdarma.

Přeji hezký zbytek víkendu.

Lucie Částková

Lucie

Dobrý den, byl by možný uklid i v Přibicích (kousek od Pohořelic) nebo to už je mimo vaše působení? Jaký by byl případně doplatek? Děkuji.

LC CLEANING

Dobrý den,

v tomto případě by záleželo na termínu, abychom Vám nemuseli počítat cestu.

Pošlete mi, prosím, na sebe kontakt na 605172388 a já Vám zavolám, abychom se mohli blíže domluvit a zvolit variantu, která Vám bude vyhovovat. Děkuji a přeji hezký den.

Lucie Částková

Monika Kotrbová

Dobrý večer, jsme 25 km od Brna přesně Nosislav. Je také započítaná doprava do této lokality v ceně ? Děkuji předem za odpověď

LC CLEANING

Dobrý den,

rozšířili jsme pole působnosti a Nosislav již spadá do naší oblasti.
V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na 605 172 388.

Hezký zbytek dne

Lucie Částková

Soňa

Dobrý den, ráda bych koupila mamince úuklid domu. Mají dům 5+1, dvě koupelny. Pokud by se jeden pokoj neuklízel (nepoužívaná místnost), stačí koupit voucher na 4+1? Bude pak uklizen celý dům (krom toho pokoje)? Předem díky za odpověď.

LC CLEANING

Dobrý den, zašlete mi, prosím, Vaše telefonní číslo na 605 172 388. V tom­to případě by byla potřeba individuální kalkulace.

Hezký den

Lucie Částková

Dagmar Mitiskova

dobry den chci si objednat myti oken ve třipokojovem bytě.Napiste prosim cenu.Okna jsou plastova.

LC CLEANING

Dobrý den, pošlete mi, prosím, Vaše telefonní číslo na 605 172 388 nebo info@lccleaning.cz a já Vás budu kontaktovat pro upřesnění ceny. Děkuji.

Hezký den

Lucie Částková

Hanka Pátík Oplatková

Zajímala by mne cena mytí 6 oken na RD (1 okno francouzské).
Mockrát děkuji:)

LC CLEANING

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz.

Záleží na znečištění. Pokud okna nebyla dlouho umývána, cena vychází až na 30,–Kč/m2. Samozřejmě pro přesnější kalkulaci upřednostňujeme osobní konzultaci na místě, která Vás nic nestojí.

Hezký den

Lucie Částková

Kateřina Kubesová

Dobrý den, chtěla bych si zakoupit voucher na úklid domu 4+1(dvě koupelny) stačí voucher varianty 4+1 nebo přikoupit??? A další dotaz, zda máte dopravu v ceně i do oblasti Brno-venkov. Děkuji za odpověď Kubesová

LC CLEANING

Dobrý den,
momentálně Vám bude stačit voucher varianta 4+1.
Dopravu do oblasti Brno-venkov v ceně máme.

S přáním hezkého dne

Lucie Částková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru