Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kadeřnické balíčky se střihem i s barvením či melírem a parafinovým zábalem

4,4 / 5 Kadeřnický salon Artemis Praha - Vinohrady  (mapa) 100 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Hana

Dobrý den, nebudete ještě přidávat vouchery i na barvu? Již jsem u p. Petry několikrát byla a ráda bych zopakovala, pokud se tedy jedná o služby kadeřnice Petry – z popisu to není zřejmé. Děkuji :-)

Kadeřnický salon Artemis

Dobrý den,

tyto balíčky jsou jen u Lenky Urbanové na akci je uvedené jen mé jméno.
Jestli bude Péťa přidávat balíček na Slevomat se musíte informovat přímo u ní, děkuji.

Pěkný večer přeji L.U.

Renáta Bínová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se do barvení započítává i zesvětlení (mám tm. hnědé vlasy a chtěla bych světlejší), či bych musela platit doplatek a případně, kolik by tento doplatek činil.
 Děkuji

Kadeřnický salon Artemis

Dobrý den,
zesvětlení tmavé barvy je jak finančně tak časově náročné a záleží i na délce hustotě vlasů.
Jestli bude použita navíc např. vymývací lázeň nebo přeliv atd. Vaše vlasy neznám takže nedokážu přesně určit cenu, může to být s doplatkem tisíc, ale i víc nebo naopak méně. Nejlepší by byla v první řadě konzultace kde bychom vše prodiskutovaly.

Urbanová

K.

Dobry den,
je mozne se objednat na sobotu?

Kadeřnický salon Artemis

Dobrý den,
je to možné, ale ne na každou.

Sabi

Dobrý den, dá se před salonem zaparkovat?

Kadeřnický salon Artemis

Dobrý den, jen na Vinohradské na hodiny.

S.

Dobry den,
pokud melir na dlouhe vlasy zabere cca. 3 hodiny, je to pro Vas problém? Obsluhujete v jednu chvili vice zakaznic? Diky.

Kadeřnický salon Artemis

Dobrý den,

pro mě problém melír který trvá 3 hodiny a někdy i déle,podle toho jak chytá, jak je hustý atd. není.
A ano někdy se stane,že obsluhuji dvě klientky najednou, v některých případech to lze a klienkám to co já vím,zatím nevadilo, péči dostaly všechny vždy stejnou, pro mě je samozřejmost věnovat se stoprocentně.

Děkuji Urbanová

Olga

Dobrý den, delate také dvoubarevné melir? Jake bude doplatek na dlouhé vlasy? Děkuji

Kadeřnický salon Artemis

Ano dělam, doplatek bude dle hustoty vlasů, maximalně do 500,– Kč

K.

Dobry den, viz dotaz nize, to znamena, ze si zakaznice muze vybrat melir z těchto dvou znacek?

Kadeřnický salon Artemis

Ano muze.

klientka

Dobry den,
melir jake znacky v salonu pouzivate? Dekuji.

Kadeřnický salon Artemis

Selective a Wella.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru