Nabídku Zlaté pivo: český ležák se zlatými vločkami mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pivo se zlatým srdcem: český 13° ležák s vločkami z pravého zlata

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jitka P.

Dobrý den, líbila se mi Vaše akce a chtěla jsem ji využít jako narozeninový dárek. Teď jsem ale v komentářích zjistila, že trvanlivost piva je pouze 2 měsíce. Bylo by, prosím, možné se domluvit např na pozdějším doručení (novější várky)…potřebovala bych, aby bylo v červenci ještě pitelné. Předem děkuji za odpověď.

Pivovar Venuše

Dobrý den.
Pokud bude akce ještě v dalších měsících můžete si ho objednat později. Pokud ne můžete mi zavolat na 602527171 a nějak se domluvíme.
Miloslav Prokop

Irens

Dobry den, proc se neukaze Recenze?

Slevomat.cz

Dobrý den, Irens, zkuste napsat recenzi ještě jednou. Takto to vypadá, že se jí nepodařilo uložit. Pěkný den, Tibor

Zdeňka Gubišová

Dobrý den, jaká je trvanlivost výrobku?

Pivovar Venuše

Dobrý den.
2 měsíce.
Miloslav Prokop.

Petr Dvořák

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by láhev dorazila do 6.4. při objednání s dnešním datem (22.3). Měl by to být narozeninový dar. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, orientační dobu doručení mi to ukazuje až 11. 4. 2018 :( Hezký den, Jana

Pivovar Venuše

Dobrý den.
Odesíláme várku zítra.
pokud to nestihnete určitě budu posílat ještě příští týden.
Miloslav Prokop

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru