Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenky na slavný muzikál Romeo a Julie v divadle Hybernia

4,5 / 5 Divadlo Hybernia Praha - Nové Město  (mapa) 99 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Blanka Kináčová

Dobrý den, termín 12.4., který nabízíte je také čtvrtek. Bude se v tomto termínu hrát nebo bude jiný náhradní termín? Děkuji předem za odpověď Blanka

Divadlo Hybernia

Dobrý den, mohu nabídnout termíny. 12.4. od18 h 29.4. od 14:00 23.6. od 14– 18 h 24.6. Od 14 h v případě zájmu mi zavolejte
děkuji s pozdravem hezkého dne Kučerová – 732416209

Petra Venkrbcová

Dobrý den, na tento čtvrtek 15.3.2018 od 18h mám rezervovány 2 vstupenky na muzikál Romeo a Julie, nicméně včera, když jsem si na pokladně divadla Hybernia chtěla zakoupené vouchery vyměnit za vstupenky, bylo mi paní na pokladně sděleno, že středeční i čtvrteční termíny muzikálu jsou zrušeny. Budou tedy vypsány nové termíny nebo budou vráceny peníze? Prozatím od nikoho nemám žádné informace, tak bych již uvítala, kdybych se dozvěděla něco více. Děkuji, Petra

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, všem zákazníkům jsme posílali hromadný email (možná se ztratil ve spamu). Peníze Vám samozřejmě vrátíme! Nicméně se mění způsob vrácení platby. Bohužel z důvodu výměny voucheru za vstupenky nejsme schopni vaši platbu vrátit. Postup je tedy následující. Pokud máte zájem o vrácení platby, obraťte se na tel. 221 419 413 či 732 416 209 nebo využijte e-mail kucerova@musical-production.cz, zde také vyřešíte výměnu vstupenky na nový termín 12. 4. 2018.

Z naší strany tedy k vrácení platby nedojde a je třeba obrátit se přímo na poskytovatele.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a pevně věříme, že situaci s divadlem vyřešíte k vaší spokojenosti. Hezký den, Tereza.

Divadlo Hybernia

Dobrý den, mohu nabídnout termíny. 12.4. od18 h 29.4. od 14:00 23.6. od 14– 18 h 24.6. Od 14 h v případě zájmu mi zavolejte děkuji s pozdravem hezkého dne Kučerová – 732416209

Kveta Kovalcikova

Zdravim,prosim je mozne na 7.4.ns 18 hod rezervovat listek do lepsi kategorie a 117.3.primo vyzvednout na pokladne Hybernia divadla?Dekuji Kveta k

Pája Kostovská

Na 14.3. 2018 jsem měla rezervované vstupenky na muzikál Romeo a Julie, jenže je tenhle termín zrušený,tak se chci zeptat,jestli budete vracet peníze ?

Divadlo Hybernia

Dobrý den, mohu nabídnout termíny. 12.4. od18 h 29.4. od 14:00 23.6. od 14– 18 h 24.6. Od 14 h v případě zájmu mi zavolejte děkuji s pozdravem hezkého dne Kučerová – 732416209 v případě Vám bude vrácené vstupné.

Jana Škodová

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl II a IV kategorie? Kde se sedí?

Divadlo Hybernia

Dobrý den, II .kategorie je od řady 7 až 16 a IV. kategorie je od řady 21 až 25 s pozdravem hezkého dne Kučerová

Kateřina Grégrová

Dobrý den, jak poznám která je II. a IV. kategorie? Na stránkách divadla je rozděleno barvami. Děkuji

Divadlo Hybernia

Dobrý den,
II .kategorie je od řady 7 až 16
a IV. kategorie je od řady 21 až 25 s pozdravem hezkého dne Kučerová

Jana Škodová

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl II a IV kategorie? Kde se sedí?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, u obou kategorii se sedí v přízemí. Ale kategorie II je od 7 do 16 řady. a IV kategorie je od 17 až do 25. řady. Krásný den, Jana

Věra Syrovátková

Prosím vás, ztratily se mi kredity, aniž bych je uplatnila, myslím ty dnešní k MDŽ. Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Věrko, koukala jsem na Váš profil a jsem moc ráda, že se kredity našly a že jste je stihla uplatnit. Krásný den, Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru