Nabídku Plastická operace očních víček v Očním centru mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Splňte si sen: plastická operace horních nebo dolních očních víček

4,5 / 5 Oční centrum Ostrava Ostrava  (mapa) 12 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Alexia Gorobaziu

Dobrý den , Prosímchtěla bych se objednat , na horní víčka jsou převislá a nevzhledně to vypadá přímo neestetické , Jaká je cena prosím ,Četla jsem recenze, a platové podmánky k normálu k 6000kč ,moc děkuji za odepsání Alexia

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Přes tento portál Slevomat.cz si můžete zakoupit voucher k plastické operaci horních víček v ceně 5.999,–Kč. Pak se objednáte k vyšetření a operaci na číslo 777 757 517 do Očního centra na konkrétní den. Můžete taky kontaktovat Oční centrum mailem na adrese boleslavova@ocnicentrumova.cz.
Pěkný den.

Renata Kim Buchtova

Zdravím,prosím chtěla bych se zeptat mám uměle rasy zda to je problém, už jsem objednána na dolní váčky pod ocima. Dekuju Renata Kim

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Umělé řasy nejsou překážkou. Při operaci jich ale část jistě vypadne- operační rána u dolních víček je 2mm pod řasami, operační pole se natírá desinfekcí…

Dagmar Fleissigova

Dobry den,nevim,jak ziskat voucher!A muze se operave hornich vicek provadet v lete,kdyz hudu mit dovolenou?Dekuji

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Operace víček se může provádět i v létě, je třeba počítat se zvýšenou ochranou jizviček proti slunci. Nošení slunečních brýlí a ochrana krémem s vysokým UV faktorem (50).
Co se týká zakoupení voucher-po kliknutí na jednu z variant horní či dolní víčka se zobrazí i nabídka koupit.
S pozdravem.

Renata Kim Buchtova

Zdravím,prosím mužů zapkatit operaci také u vas na pobočce v hotovosti? Dekuju moc Renata Kim

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Pokud chcete zakoupit voucher, tak to lze jen na portále Slevomat cz. Pro bližší informace o operacích můžete zaslat dotaz na boleslavova@ocnicentrumova.cz nebo volat na číslo 777 757 517.
S pozdravem.

Dana Eliášová

Dobry den…me hlavne zajima co to obnasi ta operace..zda je to zakrok po kterem mohu jit domu a jak dlouho probiha lecba a kontroly…deku­ji…Eliášová

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Operace se provádí v lokální anestesii jako ambulantní zákrok. Vlastní operace trvá asi 45 minut. Po operaci odcházíte domů-nejlépe odvoz s doprovodem. Doporučujeme cca týden klidový režim, studené obklady. Po operaci vzniknou otoky víček a modřiny, které postupně mizí cca do 14 dnů. Za týden po operaci se vytahují stehy a je potřeba jizvu promazávat a obvykle provádět i masáže. Další kontroly se odvíjí dle hojení, obvykle provádíme ještě jednu kontrolu po měsíci. Pěkný den.

Lenka Křížová

Dobrý den , a když jsem z Prahy , jak je časové náročná operace?

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Pokud bydlí klient ve velké vzdálenosti od Ostravy, provádíme konsultaci i zákrok v jeden den. Vyšetření a poučení trvá asi 1/2 hodiny, vlastní operace u horních víček pak asi 45 minut, u dolních trochu déle. Po zákroku doporučujeme odvoz s doprovodem. Celkově tak u nás strávíte asi 1,5 hodiny. Po týdnu se musí provést vytažení stehů a kontrola, takže musíte počítat s další cestou. Pěkný den.

Božena Kverkova

Dobrý den, mela bych zajem o operaci horních vicek, kdy by byl asi nejbližší termín, pokud ted zaplatim.dekuji Kverkova

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Termíny k operaci Vám sdělí sestra na telefonním čísle 777 757 517 v době ordinačních hodin. Ale možnosti jsou i nyní v dubnu. Pěkný den.

Simona Jurčíková

Dobry večer,chtēla jsem se zeptat kdyz mám fyzicky náročnou práci jestli bych po operaci horních víček dostala od vás neschopenku dēkuji za odpoved

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Standardně se pracovní neschopnost nevystavuje-jedná se o kosmetickou operaci a pacienti čerpají dovolenou. V ojedinělých případech po osobní domluvě ale lze i PN vystavit.

JARMILA SMEJKALOVÁ

Dobrý den,pěkně prosím,OČNÍ VRCHNÍ VÍČKA děláte i na doporučení lékaře očního zdarma,nebo,jen za peníze měla jse minulý rok u Vás 2 kráte zamluvený termín,ale se zdav.důvodů,jsem bohužel ,musela zrušit,cena byla 4.500kč a ted už je 6000kč u Vás asi na splátky 2 kráte nejde,ptám se protože na některých klinikách to tak dělají,ale mají to podstatně dražší,děkuji a krásné dny přeje SMEJKALOVÁ JARMILA

Oční centrum Ostrava

Dobrý den. Plastická operace horních víček je u nás prováděna jen za přímou úhradu pacientem. Nyní v rámci této slevové akce na portále Slevomat můžete zakoupit daný voucher v ceně 5.999,–Kč. Cenu nelze rozdělit na splátky.
Pěkný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru