Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Detox, který chutná: cokoli z menu bistra Salad Box za 400 nebo 800 Kč

4,5 / 5 Salad Box Praha - Chodov  (mapa) 180 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Ilona

Dobrý den,
musí se voucher uplatnit jednorázově? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, voucher je potřeba uplatnit najednou. Hezký den, Tereza.

Daniela

Nezlobte se, ale musim reagovat na odpověď provozovatele k mému hodnocení, salát měl 200g, stál 120kč a opravdu nikdo ho na vahu nedával, přestože jsem brala další dva salaty, které jsou v pravidelně nabidce, ktere měly vahu jednou tolik a cena byla jen o 30kc vyšší. Prostě mi to u salátu na míru, kde je jenom zelenina a zalivka neprijde adekvátní oproti jiným, kde je x dalsich surovin… každopádně mi u Vás chutná, ale příště se radsi domluvim s obsluhou na výměně urcitych položek u tech stalych.

Salad Box

Dobrý den, pani Danielo,

jsem moc rád, že Vám u nás chutnalo a moc nás to těší. Pokud nikdo z obsluhy nedal salát na váhu, tak je to pochybení u naší obsluhy a bude sjednaná náprava.
Při složení salátu dle vlastních chutí jsou dané váhy ingrediencí a každá ingredience má jinou váhu a tak se opravdu může stát, že salát bude mít jen 200g za cenu 120,– při složení 5+ (bez masa)

Ale Váš podnět předám na vedení společnosti.

Děkuji a přeji hezký den

Tým Salad Box

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru