Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Láznění v egyptském stylu: 1,5 hodiny v bazénu se slanou vodou

4,8 / 5 Antické a egyptské lázně Plzeň  (mapa) 136 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Nina Škodová Brokešová

Dobrý den. Jak je bazén hluboký? A teplota vody prosím?

Antické a egyptské lázně

Dobrý den, bazén má v celé délce hloubku 130 cm, teplota vody 28 až 29 stupňů. Hezký den Antické lázně

Marianna Šantová

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat mam už i zaplaceno, ale nic mi nepřišlo žádný email žádná zpětná vazba o přijetí mé platby.
Jestli by jste mi mohli poradit jak mam ppstupovat dál byla bych vám moc vděčná.
S pozdravem Šantová

Slevomat.cz

Dobrý den, na Vašem emailu žádnou objednávku nevidím. Nemohla jsem si voucher koupit na jiný email? Napište mi prosím email na podpora@slevomat.cz. Děkuji a hezký den, Tereza.

Helena

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli by bylo možné zakoupit skalní chrám s infrasaunou a egyptský chrám s hydromasážní vanou a solnou saunou touto formou + tedy 1,5h koupele v bazénu touto formou pro 2 osoby,nebo by se kromě bazénu zbytek připlácel až na místě? Děkuji

Antické a egyptské lázně

Dobrý den, na slevovém portále nemáme akci na proceduru egyptský chrám.
Na tuto privátní zonu neposkytujeme slevu. Ke každé privátní zoně je veřejný bazén ZDARMA proto není potřeba kupovat voucher na bazén.
Pokud máte zájem o tuto variantu egyptský chrám je možno zakoupit dárkový poukaz na naši firmě s platností půl roku.
Antické lázně

Květoslava Olexová

Dobrý den

Je bazén vhodný pro děti co mají atopický ekzem?

Děkuji za odpověď

Antické a egyptské lázně

Dobrý den, slaná voda má blahodárné účinky na tyto kožní problémy.
S pozdravem Antické lázně

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru