Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Báječné fotoknihy s potiskem desek zdarma až do velikosti A3

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 416 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Pařízková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda si mohu zakoupit další voucher, který je stále v nabídce, na fotoknihu, kterou jsem již vytvořila a na voucher už jednou zakoupila. Objednávka proběhla, hotovou fotoknihu mám doma. Samozřejmě jde o voucher ve stejné kategorii. Jedná se mi pouze o fakt, že fotokniha již byla vytvořena před případným dalším zakoupením voucheru. Děkuji předem za odpověď Pařízková

Computer MCL Brno

Dobrý den. Ano mužete. Voucher je pro nás ekvivalent peněz. Je jedno kdy jste knihu vytvořila.

Renata Kvasničková

Dobrý den, je možné tento poukaz uplatnit i na fotoknihu ve formátu H17 nebo H27? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den.
Ano můžete.

Romana Kohoutová

Dobrý den,

plánujete akci také na formát A4 v tvrdé knižní vazbě?Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

https://www.sle­vomat.cz/akce/1264098-vytvorte-si-svou-originalni-fotoknihu
Zrovna běží .

Petra

Dobrý den, ráda bych se zeptala, na kolik ks fotoknih se dá využít jedno poštovné, resp. jedna platba za uložení v Zásilkovně? Dě­kuji

Computer MCL Brno

Dobrý den, na jedno poštovné zasíláme standardně 4ks fotoknih. 5 a více fotoknih zasíláme za zvýšené poštovné 149Kč.

Nikol

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kolik fotek se vleze na stránku. Nebo je to libovolně a můžu si to upravit podle sebe . Příklad že třeba na jedné stránce budu mít 3 fotky na další třeba jednu á na další třeba 4 fotky. Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano to záleží na vás jak si to vše naaranžujete.
Berousek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru