Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Masové hody: koleno, žebra, křidýlka a neomezené množství piva

4,2 / 5 Hotel Na Jižní Přerov Přerov  (mapa) 122 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Verunka Stifina

Dobrý den, jsem na bezlepkové dietě, ráda bych se tedy zeptala, jestli bych mohla Masové hody. Pivo je mi jasné že nemohu, ale jídlo mi přišlo na fotce že máte obalené, tak se raději ptám, než koupím. Děkuji

Hotel Na Jižní Přerov

Dobrý den,
ano, kuřecí křídla jsou v trojobalu, obsahují tedy lepek.
Hezký den Hotel Na Jižní

Tomáš

Dobrý den,
v případě, že koupim 2ks voucheru, je mozne je vyuzit v jeden den v navaznosti po sobe? Tedy 2× zminovana porce jídel + 4h pití piva?
Děkuji Vám předem za odpověď.

Hotel Na Jižní Přerov

Dobrý den,

ano , v tom není problém. Můžete vouchery takto použít. Pouze při rezervaci nahlásit, že obě rezervace na sebe navazují.

Hezký den Hotel Na Jižní

Martin

Dobrý den, když koupím voucher s variantou pro dvě osoby, můžeme s ženou přijít i s naší 6-ti letou dcerou ?
Děkuji za odpověď

Hotel Na Jižní Přerov

Dobrý den,

ano, to samozřejmě není problém.

Hezký den Hotel Na Jižní

Radka Višnievská

Dobrý den, včera jsem v devět hodin večer platila Váš voucher bankovním pro 2 osoby a stále mi nepřišel. Do kolika dní se na něj můžu těšit? Děkuji za odpověď.

Hotel Na Jižní Přerov

Dobrý den, to je opravdu otázka přímo na Slevomat, platba jde jim. Tedy prosím obraťte se přímo na ino linku Slevomatu, určitě Vám dotaz zodpoví.

Hezký den

Hotel Na Jižní Přerov

Jakub

Dobrý den, vidím, že vašich piv Jižan čepujete víc. O které konkrétně se jedná a je možné si je načepovat? Děkuji

Hotel Na Jižní Přerov

Dobrý den, k dispozici budou piva Grunt , Guvernér a aktuální speciál. Pokud byste měl zájem o jiné druhy piv, vše je o domluvě, můžeme Vám připravit výběr dle Vašich požadavků.

Přeji hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru