Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Indické menu pro dva: předkrm a vegetariánský nebo kuřecí hlavní chod

4,6 / 5 Indická Restaurace Tandoor Pardubice  (mapa) 203 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lukáš Karal

dobrý den, jak jste došli k částce 539,– jako původní cena? mě to nějak nevychází… děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Karale,

děkujeme Vám za upozornění. Vypadá to, že nám tu řádí nějaký šotek. Tato nabídka běží na Slevomatu již déle a je možné, že od jejího spuštění se ceny v restauraci mohly upravovat. Spočetli jsme znovu tedy původní cenu celého menu podle aktuálních cen restaurace a v nabídce jsme původní cenu upravili. Již by tedy mělo být vše v pořádku. Jako poděkování za Vaše upozornění jsem Vám na email nyní zaslala malý dárek. Doufám, že jsem se výběrem trefila a potěším Vás i Vaše chuťové buňky :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Tomáš Bořil

Dobrý den,
chci se zeptat, u toho hlavního jídla můžeme mít oba „jakékoli jídlo z kuřecího masa s omáčkou z jídelního lístku“ nebo musíme mít 1× kuřecí a 1× vegetariánské?
Předem děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Tome, myslím si, že v tom by neměl být žádný problém. :) Hezký den Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru