Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sladidlo Cukrin vč. variant s příchutí hnědého cukru či karamelu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Anna Nemcova

Jaký je prosím rozdíl mezi Cukrin Plus a Zero? Pokud chápu správně, oba obsahují erythritol a stévii? Děkuji, AN

Zdravý cukr

Dobrý den Anno, oba jsou ze Stévií RA98, což je ta nej. Ale… PLUS sladí asi 3× víc a ZERO je tak 1:1 s cukrem. Upřímně, kdo nemusí Stévii, tak bych doporučil ZERO, tam ji nikdo necítil.
 Lukáš

Marketa

Dobrý den, je možné si přiobjednat ještě i něco navíc z vašich stránek za jedno poštovné? Děkuji za odpoved

Zdravý cukr

Dobrý večer Markéto, jasně. To by neměl být problém. Objednejte, Dopravu dejte osobní vyzvednutí a v poznámce se mi připomeňte. Ideálně uhraďte OnLine přes GoPay, ať to nečeká… :) Lukáš

Pavla

Dobrý den,
na svých stránkách uvádíte ,,Objednávky v jakékoliv ceně: V okolí Frýdecko – Místecka a Ostravy je možné domluvit osobní předání a doprava je tak ZDARMA". Je tedy možné zde zakoupit voucher a domluvit si osobní předání?
 Děkuji

Zdravý cukr

Dobrý den Pavli. Upřímně, nevím zda máme na Slevomatu Osobní převzetí. Musíme to prověřit, zda je to vůbec možné. Jinak ANO, os.vyzvednutí mám na ul.Palackého v Místku. Ještě napíšu.
 Lukáš

Zdravý cukr

Ještě jednou dobrý den Pavli. Tak je to na Slevomatu domluveno :) .. jakmile uvidíte možnost Os.vyzvednutí, můžete objednat. Pak je potřeba mě kontaktovat a domluvit se.
Tel. 603 313 957.
Díky Lukáš

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru