Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Prošívané polštáře v pěti velikostech s možností praní až na 95 °C

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hanka Šimonová

já jsem je potřebovala rychle a už se používají, musela jsem zmenšit povlaky. takže reklamace pro mě není žádné řešení. ale děkuji za nabídku

Aaryan Trade s.r.o.

Nevadí i tak Vám zboží rádi vyměníme, stačí napsat e mail.

Hanka Šimonová

dobrý den, polštářky bohužel neodpovídají 40×40 .....

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Vaši reklamaci vyřídíme obratem. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dušan Pohodář

Dobrý den. Je možné si polštáře vyzvednou osobně v provozovně v Brandýse? Pokud ano, tak za jaký poplatek?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , u nových akcí na slevomat.cz již bohužel osobní odběry na našich provozovnách nebudou možné. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Jiřina

dobrý den,
objednala jsem si i zaplatila dva polštáře. Bylo by možné do této zásilky přidat další polštář 90×70 a 40×40. Voucher jsem ještě neobdržela. Ráda bych vše měla za jedno poštovné.
Děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , kontaktujte nás e mailem (info@supersale.cz) nebo telefonicky (+420 777 973 803) a uveďte prosím číslo Vaší objednávky, navrhneme Vám řešení. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Alice

Dobry den,chtela bych koupit dvouluzkove povleceni a polstare z vasi nabidky.Jen ze povlak na polstar ma vel.70×80 ale samotne polstare nabizite ve vel.70×90 nebo 80×80.Jakou velikost polstare musim objednat aby to slo pouzit s povlakem 70×80?dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, objednejte prosím tento polštář https://www.slevomat.cz/akce/1258112-prosivane-polstare-v-peti-velikostech#3478620 , poté nás kontaktujte e mailem ( info@supersale.cz) s požadavkem na úpravu velikosti polštáře na 70×80 cm, uveďte prosím číslo Vaší objednávky. Zašleme Vám polštář požadovaných rozměrů 70 × 80 cm ( bez jakéhokoliv doplatku). Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Katka Jůvová

Dobrý den, když budu spolu s polštářem objednávat prošívanou přikrývku (deku), z vaši nabídky – je možné oboje zaslat na zásilkovnu? U polštáře není zasilkovna a u deky ano. Je tedy možné oboje dostat na zasilkovnu?

děkuji Katka

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, vzhledem k velikosti zásilek nelze u tohoto sortimentu (polštáře) využít Zásilkovnu. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

vlasta

mužu platit adenred

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlasto, benefity Edenred se u nás bohužel platit nedá. Více o benefitech si můžete přečíst zde: https://www.slevomat.cz/cafeteria. Krásný den, Míša :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru