Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Batikovaná jersey prostěradla ze 100% bavlny na jedno i dvoulůžko

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Květa

Dobrý den, předpokládám, že uvedený rozměr je myšlena pouze velikost matrace bez bočních stran na zahrnutí ?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, přesně tak. Všechna naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dana Hamhalterová

Dobrý den, nyní jsem u Vás provedla objednávku nad 1500 Kč s dopravou zdarma. Zapomněla jsem objednat ještě jedno prostěradlo. Je možnost ještě do již odeslané a z karty zaplacené objednávky nějak doplnit, aniž bych musela hradit poštovné? Děkuji za odpověď

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky, řešení najdeme. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

YVONA JUŘENOVÁ

Dobrý den,já zakoupila u vás přes slevomat froté,prostěra­dlo,ale dorazilo mi bohužel,jen bavlněné,nechtělo se mi to reklamovat,do dnes jsem ho měla uloženo ve skříni,dnes jsem ho vytáhla,ještě není ani opráno už vubec ne použito ,ale má 1 velkou chybu,je tam velká díra v uplete,mužete mi poradit,jak mám postupovat,za díravé prostěradlo se mi totiž zdá ,že jsem neplatila YVONA

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, velice se omlouváme za dodání nekvalitního výrobku, zašlete prosím Váš požadavek na reklamaci e mailem (info@supersale.cz), uveďte prosím číslo Vaší objednávky a stručně důvod reklamace, budeme Vás kontaktovat a reklamaci vyřešíme na naše náklady (svoz zboží a doručení nového výrobku). Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Marcela Semanová

Dobrý den, větší velikost – 200 × 220 nebude vůbec k dispozici? Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, batikovaná prostěradla máme pouze v rozměrech 90 × 200 a 180 × 200 cm. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Jaroslava Dvořáková

Dobrý večer,
obracím se s dotazem, to již nelze vyzvednout zboží osobně ve Vysočanech?
Děkuji za odpověď. Dvořáková

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , u nových akcí na slevomat.cz již bohužel osobní odběry na našich provozovnách nebudou možné. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru