Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Napínací froté prostěradla ve 22 barvách a 5 velikostech

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Krista Šalkova

Dobrý den 120 na 200 nemate Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel tento rozměr prostěradel v nabídce nemáme. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Zaneta Hodanova

Dobrý den,mám matraci 160×200 a výška matrace je 17cm.Můžete mi zaručit,že při koupi prostěradel ve velikosti 160×200 mě obepnou kompletně celou matraci a nepolezou boky matrace ven.Moc děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, Všechna naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm, takže je lze bez problémů použít i na Vaši matraci. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Antonín Kysilka

Dobrý den, mám matraci Dormeo 80 cm ×190 cm (výška 17 cm). Jaká varianta prostěradla by byla vhodná pro tuto matraci? Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, na tuto matraci doporučujeme rozměr prostěradel 90 × 200 cm.

Aisha Honzlová

Dobrý den,

chci se zeptat, zda-li platím za každé prostěradlo doručení zvlášť, nebo se to vztahuje na jednu objednávku např. 5ti prostěradel.
Například → 5× prostěradlo 1× zásilkovna za 46,–

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aisho, v košíku si můžete vybrat, kolik kusů prostěradel chcete. Bude se pak jednat o jednu objednávku a zaplatíte pouze jedno poštovné ;) Hezký den, Klára

Kateřina Vanišová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, objednala jsem prostěradlo ve žluté a tmavě hnědé barvě a nejsem si jistá, zda jsem nedostala špatné barvy, neboť mi přijdou spíš jako oranžová a vínová. Je možné někde na obalu zjistit barevnost? Bohužel jsem sama neobjevila. Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky, Váš požadavek vyřešíme. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Michaela Kolofíková

Dobrý den, mám postel 180 × 200 cm, výška matrace je 25 cm. Jaký rozměr prostěradla mám zvolit? Děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, všechna naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm. Pokud je výška Vaší matrace , doporučujeme zvolit větší rozměr prostěradla ( 220 × 200 cm). Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dana Popílková

Dobrý den, před časem jsem si koupila prostěradlo tmavě fialové rozměr 180 × 200 cm. Po vyprání jsem ho uložila do skříně a použila později, až když jsem nově povlékala postel. Bohužel na prostěradle jsou dvě puštěná oka. Mám i foto.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, velice se omlouváme za dodání nekvalitního výrobku, zašlete prosím Váš požadavek na reklamaci e mailem (info@supersale.cz), uveďte prosím číslo Vaší objednávky a stručně důvod reklamace, budeme Vás kontaktovat a reklamaci vyřešíme na naše náklady (svoz zboží a doručení nové položky). Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Tereza

Dobrý den, máme matraci 200×200cm o výšce 14cm. Jelikož tuto variantu nenabízíte, chtěla jsem se zeptat, zda by pro tuto matraci byla použitelná velikost prostěradla 180×200cm? Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm. Bohužel prostěradla 200 × 200 cm nenabízíme. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Jospe

O prosteradla bych měla zájem , rada bych ale znala výrobce zboží.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , froté prostěradla jsou vyrobena v Pakistánu.

Lenka Daníčková

Prosím o informaci, zda máte skladem tmavě hnědé, minule jste po objednání už neměli?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, prostěradla 90 × 200 a 180 × 200 cm v tmavě hnědé barvě jsou skladem. Máte li jiný požadavek, dovolujeme si Vás požádat o zaslání e mailu (info@supersale.cz), uveďte prosím velikost prostěradla. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru