Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ploché lahve do kabelky či brašny ve dvou objemech 325 a 420 ml

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Vorsila Robenková

Dobrý den. Vyzvedla jsem si svou láhev v pořádku. Nikde jsem ale nenašla výrobce a složení výrobku. Tyto věci by mě zajímaly.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Vorsilo, na stránkách obchodníka u dané lahve najdete certifikát ke stažení v pdf formátu s potřebnými informacemi. Pěkný den, Tibor

Anna Koumarová

Dobrý den, láhev jsem již obdržela, ale čirou ne hnědou, kterou jsem si objednala.

Slevomat.cz

Krásný den, Anno. Mrzí mě, že Vám zásilka nedorazila v pořádku. Poskytovatele jsem právě kontaktovala, jakmile mi odpoví, napíšu Vám. Případně Vám dá vědět přímo on. :) Děkuji za strpení, Janča

Anna Koumarová

Také čekám na láhev, která už mi měla být údajně doručena 21.3 českou poštou ale stále ji nemám .

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, dodací doba se občas může protáhnout, záleží třeba i na tom, jakého dopravce jste zvolila. Nicméně věřím, že lahev dorazí nejpozději během několika dní :) Hezký den, Klára

Verča

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda opravdu nebudou doplněny/nasklad­něny žádné lahve větší velikosti? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Verčo, prozatím nevíme o žádném doplňování. Ale určitě si můžete nastavit odběr novinek od tohoto poskytovatele, aby Vám nic neuteklo. Krásný den, Jana

Vorsila Robenková

Dlobry den. Mam zaplacenou lahev. Mela byt 20.3. ale stale se vyrizuje. Diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Vorsilo, doba dodání jsou 4 pracovní dny, může se ale prodloužit v závislosti na dopravci. Také záleží na tom, kdy platba dorazila na účet. Věřím ale, že ji budete mít během pár dní doma ;) Hezký den, Klára

Keti

Dobrý den, uvádíte, že lahev je lehká, 200g, ale půllitrová PET lahev má jen 25g – skoro 10× méně…

Slevomat.cz

Dobrý den, Keti, každá váha navíc je poznat, to chápu. Berte to ale tak, že tato lahev je lehká vzhledem k tomu, že Vám vydrží mnohem déle a pomůže Vám šetřit přírodu. :-) Hezký den, Tereza.

Renáta

Dobrý den, omylem jsem klikla na nesprávnou adresu osobního odběru – lze dodatečně prosím změnit? Kam mám napsat? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Renáto, koukala jsem, že Vaše objednávka byla zrušena, takže nyní ji můžete provést znovu i se správným místem. Krásný den, Jana

Michaela

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zdali je možnost, že by budou doplněny lahve A5 v barvě černá a čirá? Nebo v hnědé?

Předem děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, prozatím nevíme o žádném doplňování. Ale určitě si můžete nastavit odběr novinek od tohoto poskytovatele, aby Vám nic neuteklo. Krásný den, Jana

Lucie P

Dobrý den, děkuji za předchozí odpověď, ještě se chci zeptat na cenu, proč menší lahev stojí stejně jako ta velká, není možnost slevy?

High Life

Dobrý den,
standarně je větší lahev dražší. Vzhledem k tomu, že jsme ji dali do akce je cena srovnatelná jako u malé lahve.

Děkujeme za dotaz

Hezký den

Lucie P

Dobrý den, u dvou velikostí máte např. napsanou hnědou barvu, ale každý odstín vypadá jinak, je to stejná hnědá? A u té zelené větší je žlutý vršek? U menší je také zelený, žlutý se mi právě nelíbí. Děkuji.

High Life

barva lahve je stejná. Vršky jsou odlišné ale není to žlutá ale světle zelená na té fotce to je špatně poznat.

Jan Kovařík

Dobrý den,

uvádíte, že láhev je ze zdravotně nezávadného materiálu. O jaký se jedná materiál (jeho jméno neuvádíte) a jak můžete prokázat jeho zdravotní nezávadnost?
Láhev chci pořídit synovi do školy.

 Děkuji

Lucie Zindelová

Dobrý den,
když si lahev objednám a zaplatím dnes nebo nejpozději zítra – mohla bych si ji vyzvednout v sobotu odpoledne na Zličíně na pobočce? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko, zboží bude připraveno do tří pracovních dnů, tudíž, bohužel nemůžeme garantovat dodání do soboty. Hezký den, David. :-)

Eva Štajnrtová

Chci se zeptat, perlivou vodu ze soda stream tedy tato láhev nesnese a z jakého důvodu? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, co se týče perlivých nápojů, jde o to, aby nebyla silně sycená (jako např. cola), aby při nošení v tašce se nenatlakovala a případně neprosákla do kabelky přes ventil. Hezký den, David. :-)

Lukáš

Až se ti láhev za 129Kč zanese tak ji vyhodíš a koupíš si novou 🤦🏻‍♂️ Boha to jsou dotazy…

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, není nutné hned špinavé věci hned vyhazovat, existuje mnoho přípravků, které pomohou odstranit nečistoty. Hezký den, David. :-)

Tomáš

Dobrý den, mám stejný dotaz jako Dana. Děkuji za info.

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši, jak jsem již zmiňoval u dotazy u paní Dany, stačí na to voda s jarem. Hezký den, David. :-)

Dana D.

Dobrý den,
zajímalo by mne, jak se láhev vymývá, i vodou se časem zanese…

Děkuji a zdravím

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, pro vymytí stačí použít jarovou vodu, aby se láhev nijak nezanesla. Hezký den, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru