Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Výběr ze 3 typů vysokých matrací Visco s patentem Airforce®

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavla

Dobrý den, ráda bych se zeptala kterou z nabízených matrací byste doporučili jako vhodnou pro těhotné? Matrace bych chtěla ve dvou kusech 90/200 i díky tomu, že já jsem drobné postavy oproti partnerovi je a tak za stávající jedné matrace 180/200 mě v noci vzbudí když se otočí. Máte v nabídce i chránič matrace (s ohledem na příchod miminka)?
Děkuji za radu

PiCaSo manufactury s.r.o.

Dobrý den, matrace bych vybírala podle tuhosti, zdali je Vám nyní příjemnější ležet na tvrdší nebo měkčí matraci a také bych vzala v potaz výšku, čím vyšší tím se pohodlněji vstává. Bohužel zatím neexistuje matrace, která by byla jen pro těhotné :-) navíc tento stav je dočasný, proto bych se rozhodovala na základě toho, co je Vám příjemné a bude komfortní i po porodu. Chrániče zde na Slevomatu nyní nemáme, můžete je najít na našem eshopu www.horeka-shop.cz.

děkujeme a přejeme Vám krásný den tým PiCaSo

Miroslav Trávníček

Dobrý den,
měl bych na Vás takový dotaz. Matraci Visco MAX, výšky 22cm o rozměru 90 × 200 cm v nabídce množství máte odběr pouze 2 ks. Měl bych zájem o 1 ks matrace. Tedy je možnost si jej u Vás objednat?
Předem děkuji.

PiCaSo manufactury s.r.o.

Dobrý den, musí se zakoupit opravdu dvě, jak je nastaveno v dané akci.

Přejeme pěkný den tým PiCaSo

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru