Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Rakouská soutěska Wasserlochklamm a nejvyšší vrchol Göstlingských Alp: Hochkar

4,5 / 5 CK Travel Club ČSAD Tišnov Alpy - Rakousko (mapa) 80 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jozef M.

Dobrý den, vloni jste měli odjezd také z Prahy ale vloni jsem se bohužel nemohl zúčastnit, letos o odjezdu z Prahy neuvažujete ? děkuji.

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, letos o svozu z a do Prahy neuvažujeme, jelikož jsme tento svoz rozvoz realizovali v minulosti linkou Student Agency a ta nevypsala brzké ranní odjezdy z Prahy do Brna, odjezd našeho zájezdu z Brna je již kolem 6 hodiny ranní. Děkujeme za pochopení, s přátelským pozdravem CK Travelclub ČSAD Tišnov

Jana S.

Dobrý den, vstupné na lanovku je v ceně zájezdu? Případně platí se nějaké další vstupy (např. do soutěsky)? Moc děkuji za odpověď

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den paní Jano, cena zájezdu nezahrnuje vstup do soutěsky a lanovku. Doporučené kapesné je zhruba 30 €.
S pozdravem CK Travelclub ČSAD Tišnov

Lucie Zahradníková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je garance uskuteční zájezdu.děkuji

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, v termínu 9.6. a 28.7. se bude zájezd realizovat, na srpnový termín prozatím nemáme dostatek klientů, nicméně předpokládáme, že i tento termín se brzy naplní. S pozdravem CK Travelclub ČSAD Tišnov

Markéta Fialová 67801

Dobrý večer,chtěla bych vzít svého psa menšího vzrůstu,je možné ho vzít a platil by nějaký poplatek,děkuji Fialová

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, bohužel přeprava zvířat není povolena, děkujeme za pochopení. S přátelským pozdravem Ck Travelclub ČSAD Tišnov

Μιχαελα Τομετσκοβα

Dobry den,
jak dlouha je cesta? Je v autobuse toaleta nebo se stavi po ceste? Jela bych s ditetem a tak nevim zda cestu zvladne. Dekuji.

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, cesta Brno – Hochkar je dlouhá cca 4 hodiny, zpět cca to samé, na jednodenní zájezdy posíláme povětšinou autobusy bez WC, bezpečnostní přestávky se samozřejmě dodržují po cca 3,5–4 hod. Zájezd je vhodný pro děti od cca 6 let. S přátelským pozdravem Ck Travelclub ČSAD Tišnov

Helena Belatková

Dobrý den, velmi zajímavá nabídka. Jen mne zajímá – v kolik hodin a odkud je odjezd z Brna a pak návrat do Brna. Jsem z Jihlavy a musím cestovat do Brna, takže je dosti problematické zajistit dopravu na a ze zájezdu. Děkuji Helena

CK Travel Club ČSAD Tišnov

Dobrý den, předpokládaný odjezd z Brna z autobusového nádraží naproti hotelu Grand, ulice Benešova, je v cca 7 hod., příjezd tamtéž v cca 22 hod. S přátelským pozdravem Ck Travelclub ČSAD Tišnov

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru