Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní pánské kožené opasky Calvin Klein

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ivana Koudelková

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jsem zrovna chtěla kupovat značkový pásek, tak mám přesně zmapováno, kolik které pásky stojí. Tohle je jeden z nejlevnějších pásků této značky. A to že stojí 2.490,–- Kč, na to Vám může skočit leda blb! Takže ty Vaše slavné slevy jsou úplně o ničem, děláte z lidí blbce, už jsem asi dvakrát pořídila něco ze slevomatu a vždy to byla úroveň na nule. No holt lidi, který se nevyznaj Vám na to skočí. Tak hodně zdraru!!

AGA Brands

Dobrý den paní Ivano ! I Vám děkujeme za Váš názor. Bohužel se s ním ale neztotožňujeme a nemůžeme souhlasit. Hezký den

Iveta

Dobry den, jak je mozne pasek zkratit? Chapu spravne ze je to mozne pouze na vel. 110? Mensi velikost udelat nejde?

AGA Brands

Dobrý den, nejmenší velikost je možná při celkové délce 110 cm. Hezký den

Markéta

Dobrý den, chci se zeptat jaká je délka pásku od začátku spony po první a pak po poslední dírku. Děkuji M.

AGA Brands

Dobrý den, je to individuální, jelikož spona opasku je pohyblivá. Hezký den

Radka Bella

Dobrý den, menší velikosti pásku nemáte? Potřebovala bych tak 100–105 cm.

AGA Brands

Dobrý den, pásek prodáváme univerzální velikosti – pouze ten který máme vystavený v nabídce. Hezký den

Marketa

Jak je to zabalené ,je k tomu originál krabička ? A certifikát ?

AGA Brands

Dobrý den, ano balení obsahuje pásek a originální dárkovou krabičku. Certifikáty se samostatně ke zboží neposílají, vždy se předkládají před zahájením akce portálu Slevomat. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru