Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Letecky na Chalkidiki: 8 dní v hotelu se snídaní a bazénem 50 metrů od pláže

CK RS Tour Chalkidiki - Řecko (mapa)

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Miroslava

Dobrý den, jak mám objednat vouchery pro sebe a dvě děti 12 a 9 let? Ve výběrech jsou jen vouchery pro dospělé… děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslavo, zakoupíte si voucher pro sebe a 12ti leté dítě (cena jako za dospělou osobu) a při rezervaci u cestovní kanceláře nahlásíte také dítě do věku 11,99 let, které má nižší cenu. Finance poté dopošlete přímo cestovní kanceláři na základě dalších instrukcí. Pěkný den, Tibor

Roman

Dobrý den, jaké jsou přibližné časy odletů v termínu 2. – 9. 8.? A jaká je délka transferu z letiště?

CK RS Tour

Dobrý den, odlet z Prahy je v 12:40 a potom přílet 9.8.2018 do Prahy je v 17:45, cesta transferem trvá cca hodinu a půl, ze Soluně do Polichrona je to přibližně 105 km. Pěkný den CK RS Tour

zuzana vácová

Dobrý den, večeře jsou bufetovou formou nebo servírované?

CK RS Tour

Dobrý den, večeře jsou servírované, snídaně bufet. Pěkný den CK RS Tour

František

Dobrý den, zajímalo by mne, jaká by byla celková cena zájezdu, kdybych jel sám a měl jeden voucher. Děkuji za odpověď.

CK RS Tour

Dobrý den,doplatek za neobsazené lůžko ve dvoulůžkovém pokoji je 3 900 Kč. Pěkný den CK RS Tour

Michaela Stříteská

Dobrý den, zajímalo by mne, jaká by byla cena, kdybych jela sama se čtyřletým synem. Dvou voucherů, nebo jednoho + dětská cena?
 Děkuji

CK RS Tour

Dobrý den, cena je 2 x plná, při použití dvou voucherů, dětská cena platí při obsazenosti pokoje dvěma dospělými osobami. Pěkný den CK RS Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru