Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské softshellové bundy od skandinávské značky Kjelvik – do města i na túru

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Schäferová

Dobrý den.
Budou v nabídce i vetší velikosti té Kjelvik máte pouze 42 .

Děkuji Jana

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jano,

bohužel již jiné velikosti nebudeme mít skladem.

Přeji Vám hezký den. Petra

jana zajicova

Dobrý den, mám-li tedy pas 87 a kolem boku 106, bude mi akorát sedět velikost 38 u oranžové varianty? Normálně mívám totiž velikost 40/42, proto ta opatrnost:-) Jana

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
když koukám na tabulku velikostí, tak máte rezervu v pase pouze 1cm, doporučovala bych Vám bundu o číslo větší. Určitě nebudete bundu nosit na holé tělo.

Přeji krásný den Katka

Jiřina Šimerdová

Koupila jsem si bundu velikosti 40,dle uváděných rozměrů by mi měla být volní, ovšem sotva ji dopnu.Vezme si ji dcera ,ale já teď nevím zda objednat velikost 42 či 44,je mezi nimi velký rozdíl ? Bunda je jinak skvělá,moc se mi líbí. Šimerdová

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jiřino,

rozdíl mezi velikostmi je cca 2 cm na šířku, nedokážu tedy posoudit, jak moc úzká Vám bunda byla.

Přeji Vám hezký den. Petra

Božena

Dobrý den.CHtěla bych si objednat bundu Kjelvik Caro,ale nevím jakou velikost.Ty velikosti v tabulce jsou velikost výrobku,nebo míry postavy?Podle této tabulky bych měla velikost 42,ale normálně mám 44–46.Mají jiné číslovaní,než u nás?A kolik je míra přes prsa u téro velikosti,ta tam chybí.Děkuji. Knollová

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Boženo,

jedná se o míry bundy. Bohužel nedokážu říct, zda je to jiné číslování, proto tam jsou uvedené rozměry (bundy jsme přímo přeměřovali). Obvod přes prsa u velikosti 44 je 120 cm, u velikosti 42 – 118 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru