Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ručně vyráběné stříbrné prsteny s přírodními kameny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Častý dotaz
Jitka Lengyelová

Dobrý dne, možná jsem jen nepozorná a nenašla jsem to na stránkách, ale jak určím svoji velikost prstenu? Mám samozřejmě doma prsteny, ale při nákupu vždy zkoušené, takže velikost bohužel neznám.
Předem děkuji za odpověď.
Jitka L.

Autorské šperky

Dobrý den, máte pravdu na stránkách návod nemáme a za to se omlouváme, ale přidáme ho během dneška. Velikost prstenu můžete určit tak, že si vezmete krejčovský metr a na prstě, kde chcete prsten nosit si změříte obvod v milimetrech, například 53 mm, což odpovídá velikosti prstenu 53. Doporučujeme však kvůli kloubu na prstu přidat 1 číslo, takže velikost 54. Přejeme pěkný den.

Autorské šperky

Dobrý den, zde je slibovaný návod na našem eshopu, jak dvěma způsoby změřit velikost prstenu, který si chcete koupit: https://autorskesperky.com/content/10-jak-zmerit-velikost-prstenu

Jitka

Dobrý den, opál je syntetický, že? Jitka

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, všechny kameny použité na výrobu prstenů jsou přírodní. Hezký den :-)

Autorské šperky

Dobrý den, potvrzujeme, všechny kameny jsou přírodní, včetně opálů. Přejeme příjemný den.
AutorskeSperky.com

Zdeňka Kalášková

Dobrý den, chci se zeptat, jaké velikosti je přírodní opál v prstýnku vel 59 a jestli je zespodu prstenu vidět, nebo jestli je zespodu stříbro a kámen se tak nedotýká prstu, děkuji Zdenka

Autorské šperky

Dobrý den, opál má rozměry 8 mm x 7 mm a je ze spodu prstenu vidět. Přejeme pěkný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru