Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3–7denní wellness pobyt na Lipně: Polopenze, whirlpool a sauna pro dva

4,2 / 5 Lesní Pension Kobylnice Šumava (mapa) 52 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hana Křepelová

Dobrý den,
mám na Vás následující dotazy:

  • jsou cyklostezky převážně rovinaté, aby je zvládli i dva sváteční cyklisté, důchodci ? 
  • je někde v dosahu půjčovna elektrokol ?
  • je k mání dvoulůžkový pokoj v termínu 30.4.-1–2.5.?
Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
cyklostezky jsou i pro svátční cyklisty.2km od pensionu je půjčovna kol a elektrokol.
Od 30–1.4 máme ještě volný 2lůžkový pokoj.Jsem s pozdravem M.Z

Drahoš Křivý

Dobrý den, lze koupit pobyt v termínu 26. –28.3 2018 pro dvě osoby? Děkuji za odpověď. Křivý

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
první volný termín od 28.3
Jsem s pozdravem M.Z

Veronika

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda je volný termín od 30.3–2.4 pro dva dospělé a dvě děti 7+10 let?Děkuji

Lesní Pension Kobylnice

2999+1480,–

Michaela Vlachová

Pokud je celková cena za 3+2 5579,– jak máme tedy zakoupit voucher? Stačí jeden pro 2 osoby a zbytek doplatit na místě? Jaké dostaneme pokoje?
 Děkuji

Lesní Pension Kobylnice

Ano.Jsem s pozdravem M.Z

Michaela Vlachová

Dobrý den,
máte ubytování pro 3 dosp. osoby a 2 děti (5 a 7 let) na 2 noci od 9–11.3. Jaká je celková cena? Děkuji

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
v daném termínu máme volno cena pro 3+2děti je 5579,–Jsem s pozdravem M.Z

stepan sedlacek

DOBRY DEN. Mame zajem o pobytv terminu 23 az 25 unora se dvemi detmi 8 a 11 let prosim zdeltenam o kolik by se pobyt navysil a zdali mate volny termin dekuji Sedlacek

Lesní Pension Kobylnice

Dobrý den
máme volný pokoj cena s polopenzí pro 2+2 je 4479,–V případě zájmu potvrdte obratem.Jsem s pozdravem M.Zahatňanská

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru