Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jarní nebo letní dovolená v Harrachově: relax, polopenze a spousta výletů

4,3 / 5 Pytloun Hotel**** Harrachov Harrachov (mapa) 122 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Gabriela Husániková

Dobrý den, je možné dvě přistýlky v pokoji na termín 11.-13.5.2018 pro děti 6 a 9 let ? V případě doplatku za děti – je částka na celý pobyt 699,– na dítě ? Děkuji.
Husániková

David Chudomský

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, zadli jdou kupóny slučovat?
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
Chudomský

Anna Šedinová

Dobrý den,
je volný termín 18.-20.května? Děkuji za odpověď

Lucie

Dobrý den chtěla jsem se zeptat proč nejde uhradit částku (voutcher) bankovním převodem,když si chci zarezervovat jeden víkend v květnu.?? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie,

zakoupení voucheru na konkrétní termín z rezervační tabulky je možné pouze online kartou. Pokud preferujete platbu bankovním převodem, zvolte možnost „Koupit bez termínu“.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Monika Kořínková

Dobry den,muzu si verejne wellness prodlouzit treba na hodinu,pul hodiny se mi zda opravdu malo.Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kořínková,

v rámci voucheru je vstup do wellness na 30 minut. Vstup do wellness je možné dokoupit přímo v hotelu, kde je cena určena podle aktuálního ceníku hotelu.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Dana Tučková

Dobrý den ještě mám dotaz ohledně dopravy Nejsem mobilní a pojedeme MHD. Jak je nejvhodnější a jak přímo k Vám, Jedeme z Prahy,Děkuji

Dana Tučková

Dobrý den pokud bych pobyt využila sama s dětmi 9 a 13, Beru , že dcear může být jako druhý dospělý a u syna 9 let lze na místě řešit přistýlkou nebo je automaticky na pokoji. Je mi jasné že služby pro syna a jídlo musím dokoupit. Tučková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Tučková,

přistýlka není problém. Před zakoupením voucheru je pouze třeba ověřit si telefonicky či e-mailem dostupnost pokoje s přistýlkou :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Martina D.

Dobrý den,mám dotaz jeli možno si připlatit v létě ještě jednu noc, a jet v termínu např 19.8. – 22.8.2018
Můžu poprosit o cenu za 3 noci + 1 dítě 10 let. (2 noci voucher). Děkuji

Ilona

Dobrý den, mám asi zvláštní dotaz ohledně pobytu dvouletého dítěte. Pišete že je zdarma bez nároku na stravu to známe ze mu má koupit vlastní snídani a večeří? Těžko se ubránit tomu ze když budu snídat tak nebude chtít také to samé co já a to plati i o večeři jak to mám tedy řešit. Děkuji

Pytloun Hotel**** Harrachov

Dobrý den Ilono, děkuji Vám za Vaši zprávu. Vzhledem k tomu, že jsou snídaně bufetem, tak nikdo řešit nebude, pokud něco dítěti naberete. U večeře je myšleno bez nároku to, že nedostane v rámci pobytu extra porci pro dítě, ale je samozřejmě možné doobědnat něco z a`la carte, případně se domluvit s obsluhou na nějakém jídle pro dítě, které Vám bude účtováno přímo v hotelu. S pozdravem Zdenek

Petr

Dobrý den,
mají zde nabízené pokoje balkón? Pokud ne, je možnost objednat (připlatit) si pokoj s balkónem?
 Děkuji

Pytloun Hotel**** Harrachov

Dobrý den Petře, pokoj s balkónem si můžete zvolit při rezervaci termínu (v závislosti na aktuální obsazenosti těchto pokojů), příplatek za pokoj s balkonem je 200 Kč za noc. S pozdravem Zdenek

Barbora

Dobry den pokud chceme dorazit s prckem 2 roky, nemusi mit postelku je cena stale stejna?
Dekuji moc

Pytloun Hotel**** Harrachov

Dobrý den Barboro, děkuji Vám za Vaši zprávu, děti do 2,9 let jsou bez nároku na stravování zdarma. S pozdravem Zdenek.

Pavel

Dobry den,, mam dotaz zda se dá rezervace zaplatit na místě,,, jelikož nemám banku.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, bohužel možnost platby na místě u nás nelze, pokud nemůžete platit online kartou, nemusíte se obávat, máme zde možnost zvolit platbu hotově na pobočce Moneta. Když si vyberete tento typ, zobrazí se Vám variabilní symbol, částka atd., které stačí vytisknout nebo přepsat a stačí už jen dojít s hotovostí na pobočku Moneta Bank. Hezký den, David. :-)

Petra

Dobry den,je mozne zapujcit postylku pro 1 rok stare dite?

Pytloun Hotel**** Harrachov

Dobrý den Petro, děkuji Vám za Vaši zprávu. Postýlku pro dítě Vám rádi zajistíme. Za zapůjčení postýlky vč. lůžkovin je účtován poplatek 100 Kč za noc. S pozdravem Zdenek

karel kolarik

Dobrý den.Chtel bych se zeptat ,jestli by bylo mozne koupit si u vas tydenni pobyt.Na Slevomatu je uvaden 3 denni pobyt.

Pytloun Hotel**** Harrachov

Dobrý den Karle, děkuji Vám za Vaši zprávu. Můžete si koupit i týdenní pobyt, stačí si objednat více voucherů. S pozdravem Zdenek

Ala

Sleva u jarního pobytu 357,–Kč, u letního 0?

Slevomat.cz

Dobrý den, Alo, sleva u letního pobytu je, vloudila se nám tam chybička :) Děkujeme za upozornění a na svém profilu máte malý dáreček.

Pro jistotu Vám zasílám kalkulaci pro letní pobyt.

Letní pobyt | 2 osoby | 3 dny (2 noci) | Období Ne 1. 7. – Pá 31. 8. 2018

Ubytování pro dvě osoby se snídaní 3 300 Kč

Polopenze á 199 Kč/os 796 Kč

Původní cena celkem 4 096 Kč

Cena po slevě 3 799 Kč

Hezký den Jana

Petra Koubková

Dobrý den, da se pak prosim na miste dopaltit treba hodina v soukromem wellness? DEKUJI za odpoved Koubkova

Pytloun Hotel**** Harrachov

Dobrý den Petro, děkuji Vám za Vaši zprávu. Ano wellness si můžete rezervovat i soukromě během Vašeho pobytu. Doporučuji si předrezervovat telefonicky před Vašim příjezdem. Těšíme se na Vaši návštěvu. Zdenek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru