Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Na výlety i za relaxací na jižní Moravu: polopenze, slaný bazén i vířivka

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Penzion Grasel Vysočina (mapa) 73 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Častý dotaz
Carolína Juřenová

dobrý den je možné ubytování s fr.buldockem?

Penzion Grasel

Dobrý den, ano není v tom problém.
Tereza Doležalová

Kateřina Škodová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda máte nějaké volné termíny i přes prázdniny. Voucher je pouze na jaro a podzim.Moc by se nám u vás líbilo. Byli by dva dospělí a dvě děti 12 a16 let.Děkuji

Penzion Grasel

Dobrý den,

ano, máme volné místa. Kontaktujte mě prosím pomocí emailu dolezalova@penzion-grasel.cz. Děkuji Doležalová

Kristýna Janošíková

Dobrý den, máte volný termín 28.-30.4. pro dvě osoby?
 Děkuji

Penzion Grasel

Dobrý den,

tento termín máme již obsazen. Mohu Vám nabídnout náš druhý objekt Apartmány „pod Cornštejnem“ – www.podcornstejnem.cz. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz. Děkuji Doležalová

Lenka Kohoutová

Dobrý den prosím nepochopila jsem do kdy je platnost voucheru za 3190kc děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, voucher je možné využít v obdobích do 25. 5. 2018 a poté 9. 9. – 30. 11. 2018 podle dostupných kapacit. Pěkný den, Tibor

Ševčík

Dobrý den.
Chtěl bych si rezervovat pobyt na dny 18,19,20.května pro dvě osoby za cenu 3 190 kč.
Je li to možné,prosím o odpověď.Zkoušel jsem to on line, ale toto se mi nepodařilo.
Předem děkuji.

Penzion Grasel

Dobrý den pane Ševčíku,
je mi líto, ale v tomto termínu máme již obsazeno.
Mohu Vám nabídnout náš druhý objekt Apartmány „pod Cornštejnem“ – www.podcornstejnem.cz.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz. Děkuji Doležalová

Jindřiška Kaminská

Dobrý den,
máte nabídky pobytu i v prázdniny? Chceme jet někam na pobyt s 2 vnučkami 6 let.

Děkuji Kaminská

Penzion Grasel

Dobrý den, ano máme. Prosím kontaktujte mě na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz, abychom se domluvili na bližších podrobnostech. Děkuji Tereza Doležalová

Hladisova

Dobry den,mame zajem o pobyt pro dve jsme sestry a plus dve civavky je volny termin od 30.3–1.3

Penzion Grasel

Dobrý den,
máte zřejmě namysli od 30.3.-1.4.2018?
Tento termín máme, bohužel již obsazen. Nicméně, pokud vyberete jiný termín neváhejte mě kontaktovat. Tereza Doležalová

Jana zachrdlova

Dobry den. Mohu pobyt a sluzby platit kartou benefit plus? Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, na Slevomatu lze platit také benefity. Přehled námi přijímaných benefitů a další informace o platbě najdete v naší online Cafeterii: https://www.slevomat.cz/cafeteria. Hezký den, Tereza.

Michaela

Dobrý den, dá se zaplatit stravenkamy Ticket Holiday? Děkuji

Penzion Grasel

Dobrý den, ano můžete. Tereza Doležalová

Mira

Dobrý den,měl bych dotaz zda máte volno pro 2 osoby-termin:16.-18.3.2018

Penzion Grasel

Dobrý den, v tomto termínu máme ještě volné pokoje. V případě zájmu mě kontaktujte na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz. Přeji hezký den Tereza Doležalová

Jana Spurná

Dobrý den,chtěla bych si rezervovat termín od 4–7.října. Je ještě volný. Děkuji

Penzion Grasel

Dobrý den, v tomto termínu máme ještě volné pokoje. V případě zájmu mě kontaktujte na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz. Přeji hezký den Tereza Doležalová

Zdeňka Permanová

Neporozuměl jsem systému rezervace jídelen ,restaurací,bazénu a vířivky.Prosím
o informace jak rezervaci provést. Máme zarezervovaný pobyt pro dvě osoby, od 30.4 – 2.5.2018 včetně polopeze. 1× 60 min bazenu pro dva a 1×30 min whirlpoolu pro dva. A jak chybnou rezervaci zrušit.
 Děkuji

Penzion Grasel

Dobrý den paní Permanová,
kontaktuji Vás telefonicky. S pozdravem Doležalová

dana steflova cejle 14

dobry den prgsim je možny pobyt u vas v terminu od 31 3 –2.4 2018 pro2 osoby a 10 let vnučku PRES slevomat dekuji Steflova Dana 739 017 385

Penzion Grasel

Dobrý den,
bohužel v tomto termínu máme již obsazeno.
Volný pokoj tam ovšem najdeme o týden dříve 23.-25.3. nebo o týden později 6.-8.4.
Pokud Vám nevyhovuje žádný z termínu určitě nalezneme i jiné termíny. Kontaktujte mě na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz nebo telefonem 775 704 669. Přeji hezký den Doležalová

Bohdana Valešová

Dobrý den,
máte prosím čtyřlůžkové pokoje?

Penzion Grasel

Dobrý den,
ano máme. :)
Přeji hezký den Tereza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru