Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Profesionální hloubkové čištění koberců nebo sedací soupravy

5,0 / 5 Profesionální čištění koberců a čalounění Líbeznice  (mapa) 7 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Štěpánka

Dobrý den, kolik bude stát doprava za čištění v Kralupech?

Profesionální čištění koberců a čalounění

Dobrý den doprava bude stát 100kč pro bližší informace napište prosím na email dteam@seznam.cz
Děkuji Dušková

Eva

Dobrý večer, potřebijeme vyčistit jen cca 5m2 koberec, ale je asi víc než běžně znečištěný (dětský pokoj) a dva sedáky (jeden kus se zády) ikeáckého křesla poangu – voucher za 499,– je v pohodě, že? Děkuji

Profesionální čištění koberců a čalounění

Pokud se jedná pouze o dva sedáky a koberec 5m2 ano vyčistíme vám to za 499Kč plus doprava.
S pozdravem a přáním hezkého dne Dušková

Karel

Dobrý den,

jaký stroj na čištění používáte a jakou chemii?

Děkuji,

 Karel

Profesionální čištění koberců a čalounění

Používáme nejlepší extraktory předních světových výrobců a to samé u čisticích prostředků.
S pozdravem Dušková

Marcela Vočadlová

Dobrý den,
mapka u nabídky mi ukazuje Líbeznice, ale kontakt je na Prahu 7. Protože jsem ze Zdib, zajímá mě výchozí místo kvůli kalkulaci dopravy.
Děkuji
Marcela

Profesionální čištění koberců a čalounění

Dobrý den pobočky máme dvě. Doprava se účtuje od pobočky která je blíže. Jelikož Zdiby máme kousek doprava bude výhodnější. S pozdravem a přáním hezkého dne Dušková

Robert Schejbal

Dobry den, zajimalo by me proc ma voucher tolik skrytych poplatku? Po precteni jsem uvazoval nechal vycistit koberec u nas v kancelari ale po detailnem prekoumani jsem zjistil ze musim pripocist 150 korun za dopravu. Ctu dal a najednou Vam musime platit i stani v zonach. Tomu nerozumim, to neni Vase povinnost jezdit autem a stani 2 hodiny na modre stoji 120 korun. Takze cena voucher + doplatek 270,– korun. Zajimalo by me, proc timhle zpusobem klamate dobrou cenou na prvni pohled. Po secteni se zdaleka nejedna o vyhodnou sluzbu.

Profesionální čištění koberců a čalounění

Dobrý den je mi líto, že se Vám naše nabídka zdá nevýhodná, ale vzhledem k množství čisticích prostředků a nějakému počtu těžkých extraktoru opravdu nezvládáme jezdit tramvají a též nemůžeme přebrat zodpovědnost za naše zákonodárce kteří vymysleli parkovací zóny a naštěstí váš názor Spousty lidí nesdílí s pozdravem a přáním hezkého dne čištění Dušková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru