Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pekelně rychlá jízda v nadupaném Lamborghini Gallardo

4,7 / 5 ExtraDrive.cz (3 pobočky) Osice  (mapa) 47 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tereza

Dobrý den přítel ma narozeniny 7.5.2018
Ale tento dárek jsem mu chtěla dat tak aby ho mohl využít v červenci až v srpnu je to možné ?

ExtraDrive.cz

Dobrý den, Terezo, ano, takto je to samozřejmě možné provést :)

Jirka

Tak já jsem spíše na Porsche. A to tu teď není, zrovna když bych rád na jaře využil. Pamatuji si, že tu nedávno bylo i na delší dobu (možná na víkend). Samozřejmě 911 :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Jirko,

v současné době je aktuální pouze nabídka svezení v Lamborghini. Doporučuji kliknout u nabídky na název podniku ExtraDrive a zvolit možnost „Upozornit na podobné nabídky tohoto podniku“, tak budete mít přehled o tom, když se případně znovu objeví v nabídce i Vaše oblíbené Porsche :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Lucie Hemzáčková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je to nějak věkově omezené?

ExtraDrive.cz

Dobrý den, Lucie, děkujeme za zaslání dotazu. V případě varianty „spolujezdec“ v podstatě žádná omezení nemáme. Máme zkušenosti jak s dětmi, tak se seniory. V případě varianty „řidič“ doporučujeme, aby se jednalo o osobu s dostatečnými řidičskými zkušenostmi (např. alespoň 3 roky aktivního ježdění).

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru