Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Štíhlejší na počkání: Ošetření chytrým duálním laserem, který štěpí tuky

4,7 / 5 LaserSlim Studio Praha - Nové Město  (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucka Koubová

Dobrý den, trpím atopickým ekzémem, chci se zeptat, zda i přes to mohu na laser jít, pokud nebudu mít v tu dobu zrovna vyrážku např. na břiše a případně brát na vědomí, že se mi může po tom ekzém ukázat? Díky za odpověď.
 Lucie

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, ekzém je jedou z kontraindikací, ale doporučuji kontaktovat přímo salón, kde Vám vysvětlí co a jak. Kontakt na něj je: studio@laserslim.cz nebo telefonní číslo 773 482 795, 77 55 222 66. Krásný den, Jana

Hana Doležalová

Dobrý den, je možné jít na proceduru (břicho) při zavedením nitroděložním tělísku Mirena?
 Děkuji

LaserSlim Studio

Dobrý den, paní Doležalová.Děkujeme Vám za zájem o naše ošetření. Nitroděložní tělísko při tomto neinvazivním zákroku nevadí. Přejeme Vám krásný konec týdne a budeme se na Vás kdykoliv moc těšit, Laser Slim Studio

Eva Kulhanová

Dobrý den,

nabídka mne zaujala a ráda bych ji zkusila. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho procedura trvá a zda byste měli ještě volný termín dne 8. 3. 2018 kolem 12hod.?

Děkuji a jsem s pozdravem Kulhanová

LaserSlim Studio

Dobrý den, paní Kulhanová. Děkujeme Vám za zájem o naše ošetření. Určitě stojí za vyzkoušení, máme moc hezké výsledky a budeme rádi, pokud i Vás úbytek centimetrů potěší. Počítejte prosím s časem přibližně 40 minut. Ve čtvrtek 8. 3. 2018 je termín v poledne ještě volný. Přejeme Vám krásný konec týdne a budeme se na Vás kdykoliv moc těšit, Laser Slim Studio

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru