Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vzpomínka, co nevybledne: ateliérové focení dětí v centru Brna

4,4 / 5 Johanna visage Brno  (mapa) 26 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Michaela Teplická

Dobrý den, je možné v rámci tohoto voucheru se vyfotit s přítelem a miminkem? Děkuji

Johanna visage

Dobrý den, ano, je to možné.

Jana Borovská

Dobrý den, mohu se zeptat, je možné se vyfotit jako rodina rodiče s dvěma dětmi 5 let? děkuji za odpověď Jana.

Johanna visage

Dobrý den, ano, viz. příplatky za další osoby.

Fialová

Dobrý den, chci se zeptat zda je možnost vyfotit jen mě a přítele, jsem v 8mesici těhu a chceme památku.
 Děkuji

Johanna visage

Dobrý den, viz. odpověď níže… těhotenské focení a focení v páru Vám ráda nafotím, není však součástí této akce..
V případě zájmu mne můžete kontaktovat telefonicky. Děkuji, J. Š.

Luci Kubešová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda fotíte pouze děti, nebo by byla možnost fotografie páru. Dekuji za odpověď.

Johanna visage

Dobrý den, focení v páru je možné, není však součástí této akce. V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem J. Š.

Katka Veveričíková

Dobrý den. Je možné vyfotit se spolu s dítětem a udělat i nějakou těhotenskou fotku? Děkuji za odpověď.

Johanna visage

Dobrý den, s dítětem je možné se vyfotit v rámci tohoto voucheru. Těhotenské foto Vám ráda udělám, není však součástí této akce.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru