Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Ateliérové focení a proměna vizáže s fotografem hvězd Emanuelem Della Pia

4,4 / 5 Fotoatelier Emanuel Della Pia Praha - Karlín  (mapa) 47 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana Těsnohlídková

Dobrý den. Chci se zeptat, odpadlo mi domluvené focení a chtěla bych fotky jako dárek, ale už do 3/3/2018. Bylo by možné objednat se případně k Vám na 27/2/2018? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani, v tomto případě doporučuji kontaktovat poskytovatele na jeho telefonním čísle 777 073 441, (volejte ve všední dny v 11–12 nebo 18–19 h). Hezký den Jana

Fotoatelier Emanuel Della Pia

Omlouvam se ze jsem neodpobedel osobne ale moc prace..ale asi uz je minulost ten vase pozadavek..jinak pokud budete chtit fotit jinde jklinde zavolejte telefon mate. dekuj.Emanuel

Fotoatelier Emanuel Della Pia

Dobry den , omlouvam se za pozdni odpoved, moc prace, prjeddte kdykoliv budete chtit…zavolejte a domluvime se ..vzdy zavolat mezi 11–12 hod..nebo vecer 17–18..Tesime se na Vas:)

Michal

Dobrý den,
zajímá mě jestli je možné si i nějaké oblečení zapujčit v ateliéru? Nejsem totiž z Prahy a nerad bych sebou táhl například sako
Předem děkuji za odpověď

Fotoatelier Emanuel Della Pia

Dobry den , spis musite mit svoje…staci mit jednoho obleceni na sebe a 2 v tasce..nemusite cely satnik:) neco malo mozna mame ale musite mit svuj jako zaklad…doporucuju qvadro a 2 casual ( dziny ,kosile ,sako atd a 2 paru bot.) tesime se na Vas

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru