Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantika pro 2 v povodí Lužnice: 3–4 dny se snídaní v historickém Táboře

4,3 / 5 Hotel Tábor*** Tábor (mapa) 79 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Di Fridvaldska

Dobrý den, u nabídky je napsáno, že nelze uplatnit v období státních svátku, ale když si chci zarezervovat termín 28.4. – 1.5., tak mě systém pustí. Platí to tedy na check-out nebo si mám koupit jen 3-denní voucher a odjet 30.4.? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za upozornění. Nyní už je to v rezervačním systému opraveno. Pěkný den, Tibor

Martina Špulakova

Dobry , den mam zajem.o ubytovani pro dve osoby ns dve noci nikdy jsem takto nic neobjednavala nevim jak to funguje prodim o info

Hotel Tábor***

Dobrý den,
na stránkách slevomatu si vyberte jednu z možností. Tyto možnosti se liší v počtu dnů a samozřejmě i ceně. Ve Vašem případě, kdy chcete dvě noci (3 dny) se jedná o první možnost. Pokud už víte, v jakém termínu byste se k nám chtěli podívat, vyberte dále možnost „koupit na termín“ a pokud ještě nevíte, zvolte druhou možnost. V tomto případě bude potřeba později zavolat přímo k nám do hotelu a říct termín, který již budete vědět. Pak si voucher už vložíte do košíku a přejdete k objednávce a platbě.
V případě zakoupení voucheru na termín nám do hotelu automaticky přijde Vaše objednávka, tudíž není nutné dále volat. V opačném případě ano.

Lucy RocknRoll

Dobrý den,
Měla bych zájem o pobyt, ale zde čtu že se jedná o pobyt ve dvouluzkovem pokoji. Lze případně postele nějak nechat spojit? Měla bych zájem o termín 20–22.4. Děkuji

Hotel Tábor***

Dobrý večer, ano k dispozici jsou i pokoje s manželskými postelemi.

S pozdravem
Martin Jahn

Lida Ulrychová

Dobrý večer, jsme 5ti členná rodina, děti 9, 5 a 2 roky. Je možné vyčíslit pobyt? Jednalo by se o vikend. Děkuji

Hotel Tábor***

Dobrý den,
lze Vám nabídnout 2 varianty

1. varianta: zakoupit voucher na dvě noci za celkovou částku 1990 Kč

  • doplatek za dítě 9 let 600Kč/noc se snídaní
  • doplatek za dítě 5 let 600Kč/noc se snídaní
  • dvouleté dítě bez nároku na lůžko zdarma
  • cena celkem 4390 Kč

2. varianta: zakoupit 2× voucher na dvě noci za celkovou částku 3890 Kč (2× 1990)

  • 2 dvouleté ditě bez nároku na lůžko zdarma
Nevíme v jakém termínu si přejete pokoje rezervovat (termín od 30.3. 2018 do 1.4.2018 je hotel zcela obsazen). K dispozici máme 1× čtyřlůžkový pokoj a nebo 2× dvoulůžkový pokoj u varianty číslo 2.

S přáním pěkného dne,
David Veřtát
Monika Hamouzova

Dobry den,mate prosim volny termin 5–6.kvetna?dekuji Hamouzova

Hotel Tábor***

Dobrý den, nyní již lze rezervovat pobyt i během tohoto termínu.

Petra Randáková

dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volný termín od 23.2. – 25.2. 2018 pro dvě osoby. děkuji Randáková

Hotel Tábor***

Dobrý den, tento termín je volný.

RK

Dobrý den,
pobyt uhradí zaměstnavatel, fakturace se musí poslat na firmu, jak mám postupovat?

Hotel Tábor***

Dobrý den, doporučuji kontaktovat slevomat.cz, který by Vám měl vystavit daňový doklad (fakturu) pro Vašeho zaměstnavatel. Hezký večer, Jana Kinzlová

Roman

Dobrý den.Ubytují mě ve večerních hodinách cca 21–22 hodin?Děkuji

Hotel Tábor***

Dobrý den,
určitě Vás zde ubytujeme i v nočních hodinách, jsme zde nonstop. Jen bychom uvítali, kdybyste nám to telefonicky a nebo emailem dali vědět včas.

Lehoczká

Dobrý den, bude tato nabídka k dispozici i od června 2018.?

Hotel Tábor***

Dobrý den, bohužel tato nabídka končí koncem května.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru