Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celodenní vstup do Dětského světa Lvíček: divočina pro děti do 15 let

4,7 / 5 Dětský svět Lvíček Plzeň  (mapa) 1 228 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Katka

Dobrý den, zaplatila jsem 99 kč na slevový voucher a ještě mi nic nepřišlo na mail, žádné číslo voucheru :-( co s tím prosím? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, voucher jsem Vám poslala znovu, ten předchozí se musel zatoulat do spamu. Pokud ho ani teď ve schránce nenajdete, zkuste se podívat tam ;) A dm Vám malý tip- všechny zakoupené vouchery najdete na Vašem slevomatím profilu. Hezký den, Klára

Klára Holečková

Dobrý den, zakoupím-li tady voucher pro dítě, je nutné ještě na místě doplatit za dospělou osobu á 49,–

Dětský svět Lvíček

Dobrý den, ano.

Nová

Dobrý den, může jít 13-let dítě samo nebo musí mít přesto vzhledem k věku dospělý doprovod? myslím si, že ve 13 letech může jít klidně sama, děkuji předem za odpověď. Nová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Nová, chápu, že dcerka je již velká slečna, ale je potřeba doprovod pro případ, že by si ublížila nebo tak nějak. Né že bych ji to přála. Krásný den, Jana

Alena B

Lze využít i na narozeninovou oslavu? Děkuji

Dětský svět Lvíček

Ano

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru