Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kompletní kadeřnické balíčky pro dámy: Střih, barvení či Ombre pro všechny délky

4,2 / 5 Salon Haircut & Style Praha - Žižkov  (mapa) 41 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Verča

Dobrý den, je možné přo koupi 2 voucherů domluvit stejný termín pro mě a kamarádku? Děkuji. :)

salon HAIRCUT & STYLE

Samozřejmě )

Kriss Švancarová

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli by šlo u vás ombre z červený do blond ?
mám červené vlasy

děkuji švancarová

salon HAIRCUT & STYLE

Dobrý den,mohlo by to byt svetlejši ale ne uplně blond.
S pozdravem,
Haircut&Style

Karolína Václavková

Dobrý den, mám tmavé obarvené vlasy. Kolik by byl doplatek za zesvětlení? Děkuji

salon HAIRCUT & STYLE

Dobrý den,musite přijit v salonu a na mistě se domluvime nebo zavolejte na tel. 773 976 905
S pozdravem,
Haircut&Style stu­dio

Dina

Dobry den, provadite ombre barveni i na tmave obarvene vlasy? Predem dekuji za odpoved.

salon HAIRCUT & STYLE

Dobrý den,provadime ale to ne bude uplně svetli.Přijte osobne a můžeme se domluvit na mistě.
S pozdravem,
Haircut&Style

Michaela Hodová

Dobrý den,je možné místo ombre techniky, obarvit technikou balayage. Mám polodlouhé vlasy a v současné době odrostlý melír. Cena by se lišila nebo zůstala stejná při koupi voucheru? Předem děkuji za odpověď.

salon HAIRCUT & STYLE

Dobrý den,doplatek by byl 300kč pro technikou balayage.
S pozdravem,
Haircut&Style stu­dio

Dáša

Dobrý deň, je možné ombre variantu použiť aj na stmavenie vlasov, v súčasnosti mám celé vlasy blond. Vopred ďakujem.

salon HAIRCUT & STYLE

Dobrý den,samozřejmě,může )
S pozdravem,
Haircut&Style stu­dio

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru