Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nerezové termohrnky Klausberg v mnoha barvách a provedeních

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela Simonová

Dnes mi prisel termohrnek varianta s poutkem, uvadite, ze neproteka, coz je lez. Hrnek ma dirku na unikani pary, takze pri prvnim pouziti a peklopeni me to postrikalo varicim cajem a oparilo. Hrnek muzu hodit do suplete je mi absolutne k nicemu!!!! At zije klamava reklama,solidne jste se mnou vyj.....i!

Panvickyanoze.cz

Dobrý večer, paní Simonová.
Děkujeme Vám za zprávu. Je nám líto, že jste obdržela hrnek, který byl, dle toho co uvádíte, zřejmě vadný. Klamavou reklamu určitě nikde nešíříme a není problém se domluvit na reklamaci zboží, kterou vyřídíme obratem.
Prosím, napište nám tedy na: info@panvickyanoze.cz a my Vám zašleme veškeré podklady k reklamaci.
Přejeme Vám hezký večer.

Eva Vránová

Dobrý den,
když se náhodou hrnek nakloní nebo položí, prosakuje? Děkuji a přeji hezký den!

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, paní Vránová. Tyto hrnky při náklonu neprosakují. Krásný den.

eva

prosim,nejakou fotku termohrnku zevnitr nemate?Ma hrnek pitko nebo diru,potr.pro moje male holky 3a5let dekuji

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, paní Evo. Děkujeme Vám za dotazy. Termohrnek je zevnitř celý z nerezové oceli. Co se týká pítka, tak prosím o upřesnění, který termohrnek chcete koupit a já Vám uvedu, jak se z něj dá pít. Hezký den.

Barinova Valerie

Jak dlouho výdrží horky caj? Kolik hodin.

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, paní Barinová. Udrží teplý nápoj až 12 hodin. Samozřejmě není po 12 hodinách tak horký, jako ve chvíli, když ho do termohrnku nalijete, ale stále bude teplý. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru