Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Výlet na Orlí hnízdo, k jezeru Königssee a do solného dolu Berchtesgaden

4,4 / 5 CK Jukej Alpy - Německo 217 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hana Krausová

Dobrý den,je možné platit zájezd na fakturu,kterou platí můj zaměstnavatel?Zá­jezdy takto běžně platím.Děkuji Hanka

CK Jukej

Dobrý den, pro vystavení faktury kontaktujte prosím přímo naši CK. Děkujeme za zájem! Zdraví CK Jukej

Jiřina Weberová

Dobrý den,asi jsem špatně koukala,chci se zeptat,je možný odjezd z Plzně??

CK Jukej

Dobrý den, bohužel není. Děkujeme za zájem. Zdraví CK Jukej

Martin

Dobrý den, zajímá mě, jaké jsou časy pravidelných odjezdů a příjezdů. Děkuji mnohokrát za odpověď.

CK Jukej

Dobrý den, odjezd na zájezd je v 1:00 hod z Prahy, příjezd okolo půlnoci. Děkujeme za zájem!

Petr

Dobrý den, šest našich známých jede 2. 6. c CK Jukej na Orlí hnízdo, atd… Dozvěděli jsme se to teď o víkendu. V nabídce vidím, že se tento zájezd ještě prodává. Pokud zájezd v nabídce Slevomatu zakoupím, půjde opravdu o stejný zájezd, stejný autobus…? Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, ano, půjde o stejný zájezd, jen při rezervaci dalších míst prosím uveďte, že jedete společně s Vašimi známými, abychom Vás přiřadili k sobě. Děkujeme za zájem! CK Jukej

Jana Navrátilová

dobrý den, píšete :Závěr dne bude patřit buď solnému dolu, nebo termálním lázním .Na čem to záleží? podle většího zájmu účastníků nebo kdo chce půjde do solného dolu a kdo chce půjde do lázní? Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, záleží pouze na klientech. Kdo chce, vystupuje u lázní, kdo jede do solných dolů, pokračuje dalších cca 300 metrů k dolu. Děkujeme. CK Jukej

Petr Novotný

Když chci uplatnit kredity, tak i když jsem přihlášený se mě nezobrazuje okénko na vložení kreditů.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, kredity u Vás vidím, takže pokud máte stále problém, napište prosím na náš e-mail vip.podpora@slevomat.cz. Krásný den, Míša :-)

Jana Podlipná

Dobry den chtela byc na 2.6. tři vouchery pro tri osoby jak je mohu zakoupit? A na Orlim hnizdne je prohlídka i vnitřních prostor? Děkuji Podlipna

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, stačí pokud si vyberete tuto variantu a vložíte do košíku. V košíku pak jen upravíte počet (rolovací nabídka). Co se týče prohlídky, tak to nechávám na zodpovězení poskytovateli nabídky. Hezký den, Janča

CK Jukej

Dobrý den, ano, čajovna je veřejnosti přístupná, je zde restaurace. Děkujeme. CK Jukej

Iva Vítková

Jsem z VČ, proto mě zajímá doba návratu, tu jsem tam opravdu nenašla.
 Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, obvyklé návraty z tohoto zájezdu jsou okolo 23. – 23:30 hodin na ulici Na Florenci, Praha 1. Děkujeme za zájem. CK Jukej

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru